Doğtaş mobilyadan Batman çocuk odası modeli

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Doğtaş mobilyadan Batman çocuk odası modeli
batman çocuk odası, çocuk odası modelleri, doğtaş çocuk odası

Doğtaş mobilyanın en yeni çocuk odası modelleri arasın da yer alan ve erkek çocuklarının çok seveceği batman çocuk odası görselliği ve şık tasarımı ile göz dolduruyor.

Bebeklik çağından çıkan çocuklar için bir gereksinim olan çocuk odası modelleri, kız ve erkek çocuklar için farklı renk ve tasarımlardan oluşuyor. Günümüz de çocuk odası modelleri oldukça modern tasarımlara imza atarken, bunun yanın da çocukların sevdikleri masal ve çizgi kahramanlar da unutulmayarak onların sevdikleri kahramanları oda tasarımlarına taşıyorlar.

Genel olarak erkek çocukları spiderman, batman, superman gibi kahramanları çok seviyorlar. Tabi bunun yanın da farklı süper kahramanlar da var ama özellikle ilgi bu üç kahramana daha çok yoğunlaşıyor.

Hatta benim daha önce sizler için paylaştığım spiderman oda takımı modelleri oğlum tarafından çok beğenildi ve bizden sevdiği bu kahramanın odasını istemeye bile başladı:)

Şimdide maskeli kahramanlardan biri olan ve yarasa adam olarak da tanınan batman oda takımı modelini sizler için paylaşıyorum. Erkek annesi biri olarak bu kahramanın da oldukça fazla tutkunu olduğunu biliyorum:)

Doğtaş mobilyanın çocuk odasın da yer alan batman çocuk odası modeli gerçekten çok modern ve estetik olarak da çok şık olduğunu söyleyebilirim.

3.jpg

4.jpg

5.jpg

İster okul öncesi yaşta bir çocuğunuz olsun ister okula giden bir çocuğunuz, bir çocuğun tüm oda ihtiyaçlarını karşılayacak mobilyaları bu oda takımın da bulabilirsiniz. Dilerseniz ihtiyacınıza yönelik ürünleri tek parçalar halinde de satın alabilirsiniz.

Batman oda takımı modeli siyah bir arabalı yataktan oluşuyor. Çalışma masası, kitaplık, çamaşırlarını koymanız için gereken şifoniyer ve elbise dolabı doğtaş batman oda takımı için de bulunuyor.

6.jpg

Kitaplık ilk üç katı açık diğer katı kapalı bir dolaptan oluşuyor. En üst tarafın da çocukların çok seveceği batman karakterinin üst kısmı yer alıyor.

2.jpg

Yine çalışma masasın da batman amblemi yer alıyor ve bunun yanın da batman resmi çalışma masasının üzerin de bulunuyor.

1.jpg

Odaya dekorasyon olarak tam bir bütünlük sağlayacak ve oda takımına konsept olarak tasarlanan batman halı modeli de siyah ve sarı renklerden oluşuyor.

Doğtaş batman oda takımının diğer mobilya parçaları ise şöyle;

1.jpg

3.jpg

2.jpg

Geri