Doğum Kontrol hapı Kullananların Paylaşım Alanı ...

Anlamadığım tek bir konu var.. Hap kullanıldıktan sonra "7 gün" ek korunma şart.. Prezervatif vs..

Peki ilk kutu bitti.. Dolayısı ile 7 gün ara verildi hapa.. 8. gün tekrar başlanıldı ve yine "kullanıma başlanıldıktan sonra 7 gün extra korunma lazım" etti size 14 gün.. 1 ayın 14 günü extra korunma gerektirecekse hapı kullanmaktaki mantık nedir? Hapı hiç kullanmadan düzenli olarak extra korunmaya yönelmeyi düşünür oldum..

Dogum kontrol

İyi günler adetimden 2 gun sonra iliskiye girdim.dogum kontrol hapını ne zaman kullanmalıyım

Canım hiç korkun olmasın, bırakınca tabi ki hamile kalabilirsin. 2-3 ay sürebilir ama tabi ki kalırsın.

Lutfen bana yardim edin adetimin 5, günü yasmin kullanmaya basladim ilk defa basladim 2 gün sonra esimle korunmasiz iliski yasadim hapimin bitmesine 4 tane kaldi bu ay inanilmaz bel agrisi yasiyorum ve goguslerimde hassasiyet ve agri var sizce hamile kalmis olabilir miyim

Canlarim ben 4 yillik evliyim bekarken kist sebebiyle neredeyse 2yil kullandim evlendigim gun kestim.simdi iki cocugum var Rabbim bağislasin hic korkmayin kullanirken.