Down under şampuan kullananlar önerir misiniz?

V

Vahide.m

Forum Okuru
Down under şampuan kullananlar önerir misiniz?

Down under şampuan kullananlar melek kadınlar kulübü down under naturals şampuan nerede satılır forum'da.​

Şu yaşıma geldim hala aradığım şampuanı bulamadım size bir şampuan hakkında soru sormak için geldim. Down under şampuan kullanan arkadaşlar saçlarınızda bir fark yarattı mı onu sormak istedim. Boşuna değiştirmek istemiyorum şampuanımı. Eğer gerçekten saç dokulmesini bitiriyor ya da saçlarda olağanüstü bir değişim yapıyorsa önerin lütfen.

images (9).jpeg

Merhabalar
Bitkisel bir üründen bahsediyoruz şöyle ki down under naturals şampuan kullananlarin yorumlarında ürün hakkında ince telli ve zayıf saçlari hacimlendirici özelliği bulunmaktadır. Bitkisel ama güzel kokuya sahip, yine çabuk yağlanan saçlar için birebir. Biraz saçları kuru yaptığı söyleniyor ama kullanıcılar saç kremi tercih edebilirsiniz. Kullanıp devam etmeye kararlı yorumlara rastladım. Alıp çok memnun kalanlar saçlarında çok güzel değişimler yaşadıklarını söylüyorlar. Genelde çok yağlı saçlara sahip kullanıcılar çok memnun kalmış.

Dilerseniz aşağıdaki linkten "saçınıza uygun doğru şampuan seçimi nasıl yapılır" eğer şampuan seçmekte zorlaniyorsaniz detaylı bilgi alabilirsiniz bu konuda.

Geri