Dual terapi cildimdeki lekeleri giderir mi?

B

bergül

Forum Okuru
Dual terapi cildimdeki lekeleri giderir mi?

Dual terapi yorumlar melek kadınlar kulubü dual lazer yaptıranlar forum'da.​

Arkadaşlarım bir şey sormak istiyorum cildim için dual terapi iyi geldiğini duydum da özellikle cildimde lekeler var akne oluşumundan kalan acaba dual lazer ile geçebilir mi bu? Yaptıranlar var mı aranızda? Tavsiye eder misiniz bu tedaviyi. Cildimdeki lekelerden rahatsızlık duyuyorum kızlar yaa. Bir de fiyatı nedir bu tedavinin bilgisi olan var mı? Şehir ya da doktor fark ediyordur dimi?

Merhaba
Arkadaşım aslında ben de cilt lekeleri için kremlerle vakit kaybetmek yerine lazer yaptırman daha kalıcı ve kesin çözüm sağlayabilir. Dual terapiye gelecek olursak biraz bilgi verelim. Dual lazer ciltte damar problemlerini onarmakta ve sağlıksız damar yapılarını kolayca ortadan kaldırır. Cilt lekelerin için dual terapi yaptırabilirsin. Teknolojinin gelişmesiyle artık güzellik alanında da daha fazla çığır açmakta lazer uygulamaları. Kullandığınız leke giderici kremler kalıcı değil sadece geçici uygulamalardır ama dual terapi sayesinde kalıcı olarak kurtulabilirsiniz tek dikkat etmeniz gereken şey uygulayacak kişinin uzmanlığıdır. Merdiven altı yerlere kesinlikle güvenmemeniz gerektiğidir. Dual terapi ile 2 seansta bile kesin çözüm alabiliyorsunuz. Dual lazer ile lekeleriniz kökten yok olacaktır. Ama dediğim gibi iyi bir uzman bulmalısınız. Fiyatı seansı ve yüzünüzde yapılacak işleme göre de değişkenlik gösterebilir.

Peki cilt lekeleri neden oluşur? Cilt lekelerim olmasın istiyorsanız mutlaka aşağıdaki yazımıza bir göz atın. ''Cilt lekelerinin oluşma sebepleri'' hemen yazımıza bir göz atın derim.

Geri