Dudak balmı ne işe yarar dudaklara ekstra bakım sağlar mi?

• Konbuyu başlatan İ.sedamm
  • Başlangıç tarihi
İ

İ.sedamm

Forum Okuru
Dudak balmı ne işe yarar dudaklara ekstra bakım sağlar mi?

Dudak balmi ne işe yarar melek kadınlar kulübü dudak balmı nedir forum'da.​

Arkadaşlar dudak bakımı için dudak bakım kremi arıyordum karşıma dudak balmı diye bir şey karşıma çıktı bu nedir acaba? Dudaklarım aşırı kuru ve yıpranmış durumda hele ki şu kış aylarında daha fazla kuruyup çatlıyor hangi dudak balmı sizce iyi olur? Dudak balmı ne işe yarar tam olarak

Merhabalar
Dudak bakımı için özellikle çatlamış kurumuş ve bakım isteyen dudaklar için dudak balmı çok işe yarıyor. Çok aşırı bakıma ihtiyaç duyan dudaklar varsa mutlaka dudak balmı ise yarayacaktır. Örneğin ben Farmasi dudak balmı ve dudak nemlendiricisini aldım çok memnunum dudak balmı karpuzlu ve çok hoş bir kokusu var tavsiye ederim. Dudak nemlendirici de aynı şekilde hızlı nemlendirme özelliği var ve kurumaya hiç mahal vermiyor her gün düzenli kullandığım zaman. Dudak balmını ise gece yatmadan önce kullanmak daha çok etki sağlıyor çünkü gün içinde genelde bir şeyler yer ve su içerken dudaklar sürekli hareket halinde olur ama gece dinlenir daha güzel bakım sağlanır.

Dudak balmı almaya karar verirseniz ya da dudak bakımı hakkında daha fazla bilgi için "dudak bakımı nasıl olmalı" yazımızı aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

Geri