Dudak çatlamasına ne iyi gelir doğal doğal olmayan önerilere açığım

B

bestecyolu

Forum Okuru
Dudak çatlamasına ne iyi gelir doğal doğal olmayan önerilere açığım

Dudak çatlaması nasıl geçer melek kadınlar kulubü dudak çatlaması nasıl iyileşir forum'da.​

Hanımlar dudaklarım sık sık çatlıyor. Ankaranın soğuğu kuru havası da etki ediyordur belki ama gerçekten kremler bile fayda etmiyor. Bana fikir verir misiniz dudakların çatlamasını nasıl geçirebilirim? Dudak çatlaması nasıl geçer kolay ve etkili yöntemler var mı? Dudaklarım sık sık çatladığı zaman da insan içine çıkamıyorum ya allahtan maske var yani.

Merhabalar
Benim de dudaklarım sık sık çatlar. Onun için en iyi şey arada şekerle peeling yapmak ve sürekli nemlendirici kullanmak. Ankaranın havası kuru olduğu için ayrıca nemlendirmeniz lazım. Kuru bir cilde sahipseniz mutlaka nemlendiriciler hayatınızın içinde olmalı yani. Dudak nemlendiricileri bana iyi geliyor ama bal da bakın dudakları nemlendirmek için sık sık tercih edilebilir. Ben en son farmasiden bir dudak nemlendirici ve peeling seti almıştım çok işime yaradı yara ve uçuk olduğunda bile hemen hızlı iyileştiriyor. Dudak çatlaması nasıl geçer sorunuza umarım cevap verebilmişimdir.

Dudak çatlaması ile ilgili doğal bir çözüm arıyorsanız aşağıda aradığınız bir yazı var. Aşağıdaki linkten ''dudak çatlaması için doğal krem tarifleri'' yazımızı da bir inceleyin derim.

Geri