Dudak dolgunlaştırıcı botolips kullananlar yorumlarınızı bekliyorum

liya

Üye
Üye
Dudak dolgunlaştırıcı botolips kullananlar yorumlarınızı bekliyorum
dudak dolgunlaştırıcı, botolips kullananlar, botolips nedir, botolips dudak dolgunlaştırıcı kullananlar ile ilgili bilgiler

Merhaba kızlar. Son zamanlar da instagram da sürekli reklamını gördüğüm dudak dolgunlaştırıcı bir ürün var adı botolips...

Daha önce ben dudaklarıma bir kez silikon yaptırmıştım ama ağrı eşiğim çok düşük olduğu için inanılmaz ağrılar çektim hatta morluklar falan oluştu ve bir süre bu ağrılarla yaşamak zorunda kaldım hatta o zaman asla bir daha dudaklarıma botoks yaptırmıcam bile demiştim hahaha

Benim dudaklarım oldukça ince özellikle de üst dudağım çok ince ve dudak çerçeve çizgim de belirsiz. Ancak ruj süreceğimde üstten kalemle dolgunlaştırıp dudak çerçevesi yapıyorum. Botolips dudak dolgunlaştırısı çok ilgimi çekti internette biraz araştırma yaptım ama memnun olanlar kadar şikayetçi olanları da görünce kafam karıştı.

Botolipsin kendi internet sitesi var oradan satış yapıyorlar hatta üçlü alımlar da oldukça cazip bir fiyata satılıyor diyebilirim. İçerisin de bulunan bileşimler sayesin de yağ hücrelerinin büyümesini sağlayıp dudakları nemlendirip besliyormuş.

Fakat kullananların birçoğu sürdükleri zaman inanılmaz bir acı hissettiklerini açıklıyorlar hatta gözlerinden yaşlar bile gelenler varmış o yüzden ne bilim kararsız kaldım gerçekten işe yarıyormu aranızda deneyenler varsa olumlu olumsuz yorumları yaparsa kullanacak olan kişiler için de fikir olacaktır;)

Botolips ürünün çakmaları internette dolaşıyor bu yüzden bu ürünü almayı düşünüyorsanız mutlaka kendi internet sitesinden almanızı tavsiye ederim. Kulananların birçoğu gerçekten işe yaradığını ve kısa sürede dolgun dudaklara sahip olduklarını açıklıyor. Ama bunun yanın da üründen şikayetçi olanlar dudaklarına iyi gelmediğini söyleyenlerinde olduğunu belirtmek isterim. Eğer ürünü kullanacaksanız alerjik bir yapınız olabilir düşüncesi ile mutlaka bilek kısmınızın küçük bir bölgesinde ilk denemenizi tavsiye ederim.

botolips kullananlar.JPG
botolips.JPG

botolips.JPG

Botolips ürünün sizin için vaat ettiği özellikler ise şöyle;

Dolgun ve çekici dudaklar
%15 oranında daha fazla dolgun dudaklar
Dudak kırışıklıklarında gözle görülür etki
Daha sıkı ve güzel formlu dudaklar
Zengin içerikli ve bakım sağlayan yapısı
Kuru dudakları derinlemesine nemlendirir
Çatlak ve dudak yaralarında tedavi edici etki

Ürünü uyguladıktan sonra kısa bir süre yakıcı etki olduğunu söyleyenler var ve bu etki kimisi için sorun olmazken kimisi için de özellikle ağrı eşiği düşük olan için söylüyorum dayanılmaz bir hal alabiliyor. Yine kullanan kişilerden edindiğim bir diğer bilgi de ürünün yoğun bir tarçın kokulu olduğu yönünde ve dudakları gerçekten kısa bir süre içinde dolgunlaştırıyor.

Botolips kullananlardan gerçek kullanıcı yorumlarını bu topik altından bekliyoruz.

Geri