Düğün Öncesi Yapılan Hazırlıklar

Cevap: Düğün Öncesi Yapılan Hazırlıklar

Paylasim icin tskler :) ben cok istiyorum ceyizimin olmasini ama annem de diyor kizim ne gerke var elvenecegin zaman hazirini aliriz ben simdi ugrasamam

huhuu xD

Hayatınızın en önemli kararının ilk adımını atıyorsunuz. Bir anda kendinizi tatlı ve heyecanlı bir koşuşturmanın içinde bulacaksınız. Bu koşuşturma içinde eğer iyi bir plan yapabilirseniz, bu zorlukları rahatlıkla atlatabilirsiniz.

paylaşım için çok teşekkür ederim elinize,emeğiniz sğlık çok güzel şeyler paylamışsınız:)

düğün

benin nisanın 20sinde düğünüm var.ama burnumdan getirdiler düğün degince sinirlerim tepeme çıkıyor ben herkes sıkılmasın herkesin durumu belli diye kimseden bişey istemedim ama sonra kafama çıkmaya başladılar ben iyi niyetli davrandım karsılıgı bütün kararları bana sormadan almaya başladılar ve küfür eder gibi karrarları aldıktan ve yaptıktan sonra sanki benim onaylayacagım bişey bırakmış gibiböyle yaptı olurmu demeleri bunları erkek tarafı yapıyo tabiki kimseye iyiylik yapmayın ben esyamı biler nişanlımla birlikte aldım yardım edeceklerdi sözde ama aptal olan ben kimseye yufka yürekli davranmayın yoksa benim gibi sizde çok üzülürsünüz kendi dügününüz bile size ölüm gelmeye başlar.iyilikten marez dogar

Geri