Duru granül matik sabun makinemde kullanabilir miyim?

• Konbuyu başlatan durugranül
  • Başlangıç tarihi
D

durugranül

Forum Okuru
Duru granül matik sabun makinemde kullanabilir miyim?

Duru granül matik sabun nasıl kullanılır melek kadınlar kulubü duru granül matik forum'da.​

Merhabalar. Bu sıralar komşuların market poşetlerinde duru granül sabun görüyorum. Bende kullanmayı düşünüyorum ama küçük çocuklarım var. Acaba çocuklar için de uygun mudur? Çamaşır yıkanırken makineye zararı var mıdır? Çamaşırların renginde ağarma olur mu? Çamaşırlarımızın ömrünü kısaltır mı? gibi sorularım var. İyi bir marka ise ve kullananlar memnunsa bende kullanmak isterim. Bu açıdan detaylı bilgi sahibi olan arkadaşlar varsa cevaplarınızı bekliyor olacağım. Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba
Her şeyin doğalı en iyisi. Hani bilemiyorum ne kadar doğaldır ama en azından diğer kimyasal deterjanlara göre ben beğeniyorum duru granül sabunu hoş bir koku da veriyor. Özellikle ben bebeklerim küçükken kıyafetlerini yıkamak için epey süre kullanmıştım haci şakiri kullanmıştım ben ama durunun da granül sabununa güveniyorum. Çamaşırlarınız hem temiz yıkanır hem misler gibi sabun kokar. Yumuşatıcı da eklemenize gerek yok. Ben granül kullanırken 40 derecede yıkıyordum misler gibi oluyordu. Şimdi neden kullanmıyorum acaba diye sorasım geldi kendime de :)

''Duru granül matik sabun nasıl kullanılır''​

• 1kg= 25 yıkama oluyor
  • Çamaşır makinenizin deterjan gözüne koyun
  • Yumuşatıcı gerektirmez
  • Makinenizi çalıştırın
  • %100 doğal katkısız deterjan
Duru grabül matik sabunu makinenizde güvenle kullabilirsiniz. Çamaşır makinesinde kullandığınızda kalıntı da bırakmadığı yazıyor. Doğal olması özellikle ilginizi çekebilir. Bence denemekte fayda var. İsterseniz ''duru granül matik sabun nasıl kullanılır'' yazımıza da aşağıdaki linkten tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Geri