Düşük riskim varmıdır?

• Konbuyu başlatan Damla sbs
  • Başlangıç tarihi
D

Damla sbs

Forum Okuru
Düşük riskim varmıdır?
Beyza hnm mrb bende 15. Haftalık hamileyim 13. Hafta da kanama oldu hastaya gittim dr serum ilaç ve iğne tedavisi uyguladı 1 hafta içerisinde tamamı ile kesilmişti önceki gün kullandığım progestan ilacı bitti dün akşam yeniden kahverengi şekilde kanama oldu Dr ile telefonla görüştük ilaca devam etmemi söyledi bu gün sabah başladım yeniden acaba düşük riski varmidir

Merhaba,

Gebelikte görülen lekelenme ve kanamalar dikkate alınmalıdır. Gebeliğiniz açısın dan risk oluşturabilir. Hekiminizin progestan önerisi düşüğü önleme amaçlıdır. Kanama da yoğunluk olursa tekrar hekiminizle irtibata geçin..

Doktorum la görüştüm ilacı belirtti sadece kanama genellikle aksamlari oluyor kahverengi şekilde bir anda olup kesiliyor devam etmiyor bu süreçte kan ve vitamin ilacı icemiyorum onun bir zararı olurmu acaba progestan ile birlikte ağır geliyor

Hekiminizin önerdiği ilaçları düzenli olarak kullanmaya özen gösterin. Progestanla birlikte almak zordunda değilsiniz.. Farklı zaman diliminde de ilaçları kullanabilirsiniz.

2 saat ara ile almıştım o zaman midem e çok dokunmuş tu oyüzden devam edemedim önümüzdeki hafta tekrar kontrole gideceğim herhangi bir ağrım da yok inşallah o zaman kadar kanamamda olmaz artık cevaplarınız için çok teşekkür ederim..

Geri