Düşük yaptım parça kalmış olabilir mi belirtileri nedir?

• Konbuyu başlatan Selma00
  • Başlangıç tarihi
S

Selma00

Forum Okuru
Düşük yaptım parça kalmış olabilir mi belirtileri nedir?

Düşükten sonra parça kalması belirtileri melek kadınlar kulübü düşükten sonra parça gelmesi forum'da.​

Kızlar çok kötüyüm düşük yaptığımi öğrendim ama kürtaj olmadım eve geldim ama çok ağrım var doktor kendiliğinden düşebilir dedi kanama olursa gel dedi ama çok kötü hissediyorum kendimi. Düşükten sonra parça kalması belirtileri nedir? Bende de parça kalmış olabilir mi kızlar? Hem bebeğimi kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyorum hem de ağrılarım var kanama yok ama korkum var sanki.

Merhabalar
Düşük yapmışsınız çok yorucu ve yıpratıcı bir durum Allah yardımcınız olsun. Ama size mutlaka kürtaj yapmalari gerekmez miydi? Kürtaj olmanı gerekirdi yani çünkü tabii ki kendinden dökülme durumu var ama parça kalma durumu da var bu da ölüme bile yol açabilir. Mutlaka doktor kontrolüne gidiniz. Belki parça kalmamış olabilir ama mutlaka doktorunuza bir muayene olun derim. İlla ki kanama olduğunda değil kontrol gerektiren bir durumdur bu. Düşükten sonra parça kalması belirtileri de hemen aşağıda sıralıyorum.

"Düşükten sonra parça kalması belirtileri"​

• Kasık ağrısı
  • Ateş
  • Geçmeyen kanama
  • Kötü kokulu akıntı
  • Halsizlik
  • Sırt ağrısı
Parça kalması durumuna karşı mutlaka muayene olmanizi tavsiye ederim. Parça kaldığı durumda fazla kanama yaşayabilir ve daha kötü olabilirsiniz. Kurtaj gerekebilir parça kaldı ise. Düşük hakkında da bilgi alabilirsiniz. Aşağıda bıraktığım linkte "düşük neden olur düşük belirtileri nelerdir" konumuza ulaşabilirsiniz.

Geri