Düşük yaşayanlar bhcg 7,79 çıktı düşük bitti mi yeni mi başladı

Runfile

Yeni Üye
Üye
Düşük yaşayanlar bhcg 7,79 çıktı düşük bitti mi yeni mi başladı
Merhaba idrar testinde hamile oldugumu ogrendim yaklasik 2 3 hafta once ve 3 kere yaptim inanamdgm icin ...cok fazla kahverengi akintim oluyodu gunde 4 5 kere ic camasiri degistircek kadar buna ragmende hersey guzel gidiyodu fakat dun aksam hafif kananamm oldu bende yerleseme kanamasidir diye onemsemdm ve ne olur ne olmaz diye pet taktim cok afedersiniz sabah kalktgmda ic camasirma kadar kan gecmisdi ve ufak pihtilar vardi hemen hastaneue gttim kadin dogum uzmanina ve olayi anlattim buyuk bi ihtimalle dusuk dedi ultrasonda bakti fetus kesesinin gorunmedigini soyledi ama sol kasigimda 10cm lik bir kist oldugunu iyi huylumu kotu huylumu bilmedigini soyledi kan testi istedi ve hcg testi 7.79 cikti dusuk yapiyosun dedi progemen verdi (yanlis yazmis olabilirim) kullansam dusuk biter gebelik devam edermi yoksa cokdan dusmusmudur bunu merak ediyorum lutfen yardim edin nolur..

Bu olay biraz zamana yayılır. Yani hemen düşük yaptığınızda etkileri hemen olup bitmez bir kaç gün sürer. Doktorunuz düşük başladı dedi ise başlamıştır. Yani bu bebeğin artık olmayacağına yüzde yüz işaret eder. bir kaç gün kanama pıhtı vs görebilirsiniz bilginiz olsun.

Anladim cok fazla kanamam ve pihti parcalari dusuyo ilaci kullanmam biseyi degistermez yani dogrumudur

Selamlar yeniden, eğer doktorunuz size kullanın dedi ise lütfen kullanın. Gebelik yok ve düşük oluşmuş parça pıhtı şeklinde devam edecek bi kaç zaman ama ilaç işi için bir şey diyemiyorum doktorunuz ne dediyse lütfen onu yapınız

Geri