Ebru şallı zayiflamak için ne yapıyor bu kadın Allah aşkına?

• Konbuyu başlatan Fitolmakistiyorummm
  • Başlangıç tarihi
F

Fitolmakistiyorummm

Forum Okuru
Ebru şallı zayiflamak için ne yapıyor bu kadın Allah aşkına?

Ebru şallı zayıflama melek kadınlar kulübü ebru şallı zayıflama önerileri forum'da.​

Ya kızlar bu ebru şallı ne böyle yaa yılların mankeni hala aynı kadın bir gram da mi kilo almaz insan yaa. Valla kıskanıyorum kapatıyorum onu görünce ekranı:) ebru şallı zayıflama önerileri nedir ne yapıyor bu kadın da zayıf fit kalmayi başarıyor. Ebru şallı zayıflama çayı filan mı kullanıyor acaba? Nedir bunun sırrı? Kendisine sorma imkanımiz olmadığı için buraya yazmak istedim.

Merhabalar
Ebru Şallı yı kıskanma nız gayet normal çünkü kadın kendine bakıyor. Ben bildim bileli o kadın sporunu pilatesinin hiç eksik etmiyor hatta televizyonda falan da çıkıyordu bir ara internetli YouTube'da bir sürü Ebru Şallı spor ile ilgili faaliyetini görebilirsiniz kadın sporu bir hayat felsefesi haline getirmiş beslenmesine de dikkat ediyorsa zaten gördüğünüz gibi hem fit hem sağlıklı yaşına göre çok genç görünen de bir bayan. Ama sizin için Ebru Şallı zayıflama önerilerine dair bazı şeyler buldum. Ebru Şallı 3 günlük yeni yıl kürü olarak bir paylaşım yapmış burada akşamları sadece çorba ve salata yenmesi gerektiğini bundan başka hiçbir şey yememeniz gerektiğini söylüyor. Bunun yanında 3 gün boyunca karbonhidrattan uzak durmanız gerekiyor günde 2 fincan yeşil veya beyaz çay içebilirsiniz. Tabii ki günde 50 dakika kendinizi ayırıp sporunuzu yapmanız gerekiyor hareket etmeniz gerekiyor hareketsizlik zaten kilo vermenize engel bir durum teşkil ediyor hatta açık havada yürümek bile bir spor faaliyeti olarak geçecektir ve açık havada yürümek zaten size de iyi gelecektir. Ebru Şallı zayıflama çayı tarifi de paylaşmış bunun için kaynamış suyu bir bardağa döküyorsunuz içerisine birkaç tane karanfil atıyorsunuz bir kenarda karıştırdınız elma sirkesini ve balığı da bu bardağın içerisine dökün ağzından bardağı kapatarak 5 dakika kadar demlenmesini bekleyin ve için bu da zayıflamaya yardımcı olan çay tarifi. Kilo alıp vermeye bağlı oluşan çatlaklar için aşağıdaki verdiğim linki de inceleyebilirsiniz "Ebru şallı'nın mucize çatlak kremi tarifi".

Geri