Ebru Şallı'dan Kalın Kaş İçin Tavsiyeler

Bu yöntem benim pek aklıma yatmadı. Birde günde iki kere diyor. Çalışan insan olunca sarımsağı filan sürmek zor olur şimdi kokarız heralde :( Benimde kaşlarım seyrek ve ince telli :( Başka yöntemler deneyip sonuç alan varmı acaba?

Arkadaşlar ben ünlülerin söylediği yaptığı uyguladığı hiçbir şeye inanmıyorum. Paraları bol. Böyle doğal yöntemlerle uğraşmakla ne işleri olabilir ki? Kilosuyla başı dertte olanı yağ aldırır, göğüsleri sarkan dikleştirir, göğüsleri küçük olan silikon taktırır. Sponsorluğunu yaptıkları her firmayı övmek için para kazanma uğruna sürekli halkı kandırmaca…:S:S

Ebru Şallı bir ara programında Harbalife’ın reklamını yapıyordu. Neymiş efendim her sabah bir ölçekle güne başlayabilirsiniz. Sorsan organik beslenmeye dikkat ediyor! Ben hiç inanmıyorum Ebru Şallı’nın ya da diğerlerinin bu yağları kaşlarına sürmekle uğraşacağına. Hepsinin kaşı dövme. Hepsi birer estetik delisi! Birçok bayan bu tür kadınları takip ederek onlar gibi fit onlar kadar kusursuz görünebilmenin derdinde. Medyanın zararları!:mad:

Geri