Ecmel Vera Ne Demek Kızlar ?

E

ecmelmera

Forum Okuru

Ya ben kızıma güzel bir isim arıyorum Ecmel Vera Ecmel Meva isim arıyorum ama bulamadım Ecmel Vera isminin anlamını da merak ediyorum aranızda bu ismin anlamının ne olduğunu bilenler var mı acaba bunu koymak istiyorum tşk Anlamı nedir çok merak ediyorum bana yardımcı olabilir misiniz bir de vera isminin bebeğe koyulması uygun mu ? Ne diyor bu ismin anlamında

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben bu ismi duyduğumu hatırlamıştım HOŞGELDİN ECMEL VERA başlıklı yazı aslında twitter üzerinden paylaşılmış Mehmet Yıldızın Kızı olmuş ona isim koymuş ama tam anlamı nedir vallahi bulamadım. Güzel hoş geliyor kulağa koyabilirsin.

ecmelvera.png

Yani biraz araştırdım isim analiz sitesine girip baktım şu sonuçlar çıktı
Vera kelimesi örneğin bakara 91, ali imran 187 hud 71. ayetlerde geçiyor kurandaki anlamı ise arka, onun arkası, sonra gelen anlamını taşıyor. Yani bu isim yüzde yüz Kuranda geçiyor burası kesin.

Ecmel isminin anlamı, Çok güzel anlamını taşıyor. Ecmel Vera kelimelerini birleştirip anlamı sen yükle istersen hayatım hayırlı olsun :) Güzelin arkası, güzelden sonra gelen artık ne dersen :)

Yine açıklama eklemek istiyorum Mehmet Yıldız Twittırdaki resmi hesabından aşağıdaki açıklamayı eklemiş

acmel vera isminin anlamı.jpg

Geri