Eğitim Alanında Bir Başarının Örneği

fırtına

Yeni Üye
Üye
Eğitim Alanında Bir Başarının Örneği
Yıl 2003... Yıba Çarşısında küçük bir oda...
Emek verilen, umut bağlanılan... Öğretmenlerimizin her şeyi...
Hevesli, girişimci, kararlı üç genç...
Öğretmenliği mesleği olarak değil İhtiyacı olarak bilen 3 eğitim sevdalısı...

Onlar da bilmiyorlardı…
230 Bin Öğretmen adayı ve 1.000.000’u aşkın memur olmak isteyenlere umut olacaklarını,
Sermayelerini, 1000 kat artıracaklarını…

Hedefleri o gün de aynı idi; işlerinde en iyi olmak,
En iyi olmak için çalışmak... Yılmadan, durmadan...

Hedeflerine ulaşmak için kendilerine güvenmiş insanlara durmaksızın çalıştılar,
300 Bin özgün soru için gecelerini gündüzlerine kattılar,
2004 yılının sonunda ilk “Eğitim Bilimleri Konu Anlatımı Kitabı” emeklerinin bir ürünü olarak yayın hayatına gözlerini açtı…

Çok geçmeden,
Çalışmanın, azmin, cesaret dolu adımların,
2005 yılında “Eğitim Bilimleri ve Genel Yetenek Genel Kültür Soru Bankası” ve ardından aynı senenin Kasım ayında “Genel Yetenek Genel Kültür Kitabı Konu Anlatım Kitabı” yayın hayatına merhaba dedi.

Bizi, büyük bir aile yapacak anlayışın temeli işte bu kitaplar ile atıldı…

Ve bir gün;
Kamu Personeli Seçme Sınavlarının insanlara iş konusunda umut olması bizi eğitimde İhtiyaç haline dönüştürdü.

Çıkardığımız KPSS yayınları ile Türkiye genelinde takdir edilmemiz, işimize olan şevkimizi bir kat daha artırdı…

Her başarı bir yenisini getirdi ve 2007 yılı yeni bir dönüm noktası oldu.
İhtiyaç Akademi aileye katıldı! Türkiye'nin 6 iline uzanan bir yolculuk başladı.

Sınavlar zorlaştıkça eğitim ihtiyaçları fazlalaştı!
Kendi enerjisini karşılayacak yeni yatırımlara girişti ve
Franchise görüşmelerine ağırlık vererek birlikte kazanmayı kendine ilke edindi.

İlklere imza atan Öğretmenlerimize…
KPSS alanına girdiği ilk yıl ISO 9001 kalite belgesini alan ilk yayınevi olduğumuz için,
Gece gündüz çalışarak, KPSS sınavlarında en çok aynı soruları yakalayan kurum yaptığınız için,
Kendilerine ve işlerine olan özgüven ile KPSS alanında ilk defa GARANTİ BELGESİ verebildiğimiz için,
KPSS Sınavlarında Türkiye genelinde derecelere layık görüldüğümüz, yenilikleri yakalayan, araştırmalar yapan, hızlı ve şevkle öğretim yaptığınız için,
Koşulsuz Müşteri Memnuniyetini basılı materyallere basmak için değil, uygulamak için yeni teknolojileri bünyesinde barındıran kuruluş yaptığınız için,
Teşekkürler…

Birbirine ihtiyaç duyan, "Ben değil, biz!" demenin gururunu yaşayan büyük bir aileyiz! İnsana verdiğimiz değer, çalışanlarımıza duyduğumuz güven ve kurum olmanın sorumluluğuyla büyüdük, güçlendik.

Eğitim İhtiyaç’tır…

Geri