Egza s kükürtlü şampuan nereden bulabilirim?

P

p.ceylan

Forum Okuru
Egza s kükürtlü şampuan nereden bulabilirim?

Egza s kükürtlü şampuan kullananlar melek kadınlar kulubü forum'da.​

Selam kızlar eşimin 3-4 aydır başında aşırı kepeklenme ve kaşınma var herhalde kepeklerden kaşınıyor diye düşünüyorum. Kaşıntı için ve kepeklere iyi gelen egza s kükürtlü şampuan varmış eşime de iyi gelir mi acaba kızlar. Egza s kükürtlü şampuanı nereden alabilirim ve fiyatı nedir kızlar? Daha önce kullanan ve bilgisi olan var mı bu şampuanla ilgili? Ben kükürtlü sabun duydum da şampuanı yeni duydum doğrusu.

Merhaba
Kükürt saçların ihtiyacı olan en esas minerallerden biridir. Kükürtlü sabun da zaten ciltteki problemler için kullanılan bir sabundur. Şampuanı da sanıyorum sabun daha sert etki yaptığı için yumuşatılmış halidir diye düşünüyorum. Kükürtlü şampuan özellikle hem yağlanma sorununa hem de kepeklenme sorununa karşı kullanılan bir şampuandır. Ben örneğin sabunu saçlarımda hiç kullanamam şampuanla yıkamak daha yumuşatıcı ve güzele etki bırakıyor. Kükürtlü şampuanın da daha çok tercih edilmesi bundan kaynaklanıyor diye düşünüyorum. 32-37tl gibi fiyatlarda gördüm nette bu şampuanı. Dilerseniz netten sipariş verebilirsiniz.

''Egza s kükürtlü şampuan faydaları''​

• Kepeğe iyi gelir en önemli özelliğinden biridir
  • Saçların yağlanmasını önler
  • Saç tellerinin güçlenmesini sağlar
  • Saçın keratin bakımını sağlar
  • Günlük kullanıma uygun haftada en az 2 kez kullanılabilir bu şampuan
Eğer eşinizde kepek sorunu varsa mutlaka aşağıdaki linke de tıklamanızı tavsiye ediyorum. ''En iyi kepek şampuanı hangisi'' yazımızdan bu önemli şampuan isimlerine ulaşabilirsiniz.

Geri