Ella kullandım, hamilelik yaşar mıyım lütfen cevap verin çok korkuyorum

H

Hbavli

Forum Okuru
Ella kullandım, hamilelik yaşar mıyım lütfen cevap verin çok korkuyorum
Merhaba sevgilimle yumurtlama dönemine iki üç gün kala sürtünme ile ilişki yaşadık vajina yakınıma boşalma olmadı. İki gün sonra ella kullandım. Adetimin geciktiği ilk gün idrarda gebelik testi yaptım ve negatif çıktı ama adetim sekiz gündür gecikiyor psikolojim bozuldu hamile olma ihtimalim var mı yardım edin

Merhaba sevgilimle yumurtlama dönemine iki üç gün kala sürtünme ile birliktelik yaşadık ****** yakınıma boşalma olmadı. İki gün sonra ella kullandım. Adetimin geciktiği ilk gün idrarda gebelik testi yaptım ve negatif çıktı ama adetim sekiz gündür gecikiyor psikolojim bozuldu hamile olma ihtimalim var mı yardım edin
Hayır gebelik ihtimali yok. Ella hap ictigin icin gecikme olabilir cunku o haplar hormonlari bozabiliyor. Strese girersende gecikir. Ama hamile degilsin rahat ol

Merhaba sevgilimle yumurtlama dönemine iki üç gün kala sürtünme ile birliktelik yaşadık ****** yakınıma boşalma olmadı. İki gün sonra ella kullandım. Adetimin geciktiği ilk gün idrarda gebelik testi yaptım ve negatif çıktı ama adetim sekiz gündür gecikiyor psikolojim bozuldu hamile olma ihtimalim var mı yardım edin

Verdiğiniz bilgilere göre regl gecikmeniz ella kaynaklı. Ertesi gün hapları döngüyü etkileyebiliyor. Gebelik kuşkunuzu gidermek için tekrar test yapın.

Geri