Elle evde yapılan hamilelik testi nasıl yapılır

S

Sertapxccx

Forum Okuru
Elle evde yapılan hamilelik testi nasıl yapılır
Elle evde yapılan hamilelik testi nasıl yapılır tarifi

Merhaba

Ben 1 yıllık evliyim , daha önce hiç hamilelik testi yapmadım daha doğrusu bilmiyorum nasıl yapıldığını . Evde hamilelik testi nasıl yapılır , eczaneden alırken eczacıya sormak istemedim herkesin içinde öyle.. Burada hiç değilse rahat rahat sorarım dedim nasıl oluyor diye. Evde elle yapılan hamilelik testi nasıl yapılır tarif eder misiniz , hamile olduğumu nasıl anlayacağım.

Merhaba Sertap

Yazını okurken evde eski metodlarla hamilelik testi nasıl yapılır diye anladım ama yazını okumaya devam edince normal eczaneden alınan gebelik testlerinin nasıl yapıldığını sorduğunu fark ettim çünkü 1-2 gün önce bir forum okurumuz kocakarı metodu ile kendisi aynen kocakarı metodu yazmış eksi usullerle evde hamilelik testi nasıl yapılır diye yazmış biz de cevap vermiştik aşağıya bu linki de yazayım merak edersen bakarsın.

Gelelim senin eczaneden aldığın gebelik testinin yapılışına ; tatlım idrarınla test yapıyoruz. Yalnız ilk idrarınla değil , biraz idrarını yaptıktan sonra gelen idrarınla , eczaneden aldığın gebelik testi kitinin üzerine koyuyorsun , damlalık filan vardır idrarını damlalıkla da alıp koyabilirsin , bekliyorsun ve çizgiler belirginleşmeye başlar. Bir süre sonra tek veya çift çizgi çıkacaktır. tek çizgi negatif çift çizgi pozitif olduğunu yani hamile olduğunu gösterir.

Son düzenleme:
Geri