En Beğendiğiniz Vokaller

kaprisli

Yeni Üye
Üye
En Beğendiğiniz Vokaller
serdar ortaç ın vokalistleri serdar ortaç vokalistleri ibrahim tatlıses ibonun vokalisti ibrahim tatlısesin
Müzik hayatımızın vazgeçilmez bir bölümüdür istisnasız her insan müzik dinler ve bundan büyük haz duyar. Tabi herkesin müzik zevki farklıdır bazısı pop müzik dinlemeyi sever bazısı halk müziği rock, rap sanat müziği vs vs. Ama müzik dinlerken bizi etkileyen bir faktörde şarkıyı söyleyen kişinin sesidir. Sesi güzel olmayan birinden şarkı dinlemek pekte hoş olmaz sanırım :D:D:D Ama bazı seslerde vardır ki bizi kendine hayran bırakır işte ben de tam onu diyorum etkilendiğiniz, sesi süper dediğiniz şarkılar güzel olmasa bile kendini dinletiyor sesini dinlerken huzur buluyorum gibi şeler düşündüğünüz vokaller vardır. Bende onu soruyorum En beğendiğiniz bay bayan vokalleri burda paylaşırsanız çok sevinirim :)

Tabi ilk ben başlayayım :D

Bay: Koray Candemir, Emre Aydın:D, Umut Kaya, Cem Adrian
Bayan: Simone Simons, Amy Lee, Şebnem Ferah, Atiye Deniz

Son düzenleme:
Cevap: En Beğendiğiniz Vokaller

Bay:Tuna Tabu,Ahmet Kaya,Baha,Barış manço,Ceza,Gökhan Türkmen,Ferhat Göçer,Kutsi,Onur Akın,Serdar Ortaç,Soner Arıca,Tan..

Bayan:Şebnem Ferah,Demet Akalın,Deniz Seki,Ebru gündeş,Funda arar,Niran Ünsal,Yıldız Tilbe...

Abooo ne kadar çokmuş :D

BAYAN : Cansever, Güllü , Ebru Gündes, Yildiz Tilbe , Kibariye...

BAY : Ibrahim tatlises, Ahmet Kaya, Emrah , Azer Bülbül , Ferdi Tayfur, Serdar Ortac...

Bunlar aklima gelenler :D:D:D:D

bay :sagopa kajmer kendimen geçiyorum onu dinlerken :D
bayan: şebnem ferah,yıldız tilbe tabiki sezen aksum

bay serdar ortaç yavuz bingöl ahmet kaya
bayan şebnem ferah sezen aksu ajda pekkan ebru gülben vede funda arar
canımcım iyi konu olmuş rep verebilseydim sana sana sana kocaman rep verirdim :26::26::26:

Geri