En güzel erkek odaları nerede bulabilirim bebeğim için olacak?

• Konbuyu başlatan Sedefinall66
  • Başlangıç tarihi
S

Sedefinall66

Forum Okuru
En güzel erkek odaları nerede bulabilirim bebeğim için olacak?

En güzel erkek odaları melek kadınlar kulübü en güzel erkek odası forum'da.​

Arkadaşlar 3 ay sonra bir erkek bebeğim dünyaya gelecek Allah izin verirse. Allah isteyen herkese nasip etsin. Biz de şimdiden işte odasını kurmaya başlayalım dedik. En güzel erkek odaları hangi markalara bakabiliriz acaba fikri olan önerilerde bulunacak olanlar var mı?

Merhabalar
Ne güzel sizin için çok sevindim ne kadar güzel heyecanlar bunlar inşallah Allah sağlıkla kucağınıza da almayı nasip eder. En güzel erkek odaları için benim aklıma ilk gelen çilek mobilya oldu çilek mobilya'dan ben de 3 yıl önce kızlarıma yatak odasi almıştım çok memnunum hala sağlam ve 2 defa taşınmamiza rağmen çok sağlam ve kaliteli bir marka önerebilirim. Aslında bu tür markaları düşünmüyorsanız kendi zevkinize göre bir iç mimardan da yardım alabilirsiniz. Ama bence çilek mobilya Iğdır ya da diğer mobilya şirketlerinin bebek odaları koleksiyonu çok geniş her zevke hitap ediyor diye düşünüyorum. Tabii bebeğinizin cinsiyetinin erkek olması renk olarak da bir karara varmış olmanıza yardımcı olmuştur. En azından öncelikle tercih edeceğiniz renge uygun olarak oda takımı seçebilirsiniz. Eğer ilk etapta sadece beşik ya da karyola almak istiyorsanız yine aynı şekilde çilek mobilya'dan ya da diğer mobilya markalarından bakinabilirsiniz. Bebek odası için alacağınız malzemelerin fonksiyonel rahat bebekler için sağlıklı ve kaliteli olmasına dikkat etmeniz gerekiyor.

Geri