En Güzel Harika mesajlar 2012

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
En Güzel Harika mesajlar 2012
en güzel sözler 2012
en güzel mesajlar 2012
harika mesajlar 2012

Herşeyin en güzelini, en harika olanı tamda size göre değil mi? Ee bende kendim için öyle düşünüyorum :) O zaman sözlerinde mesajlarında en harika olanı sizlerin olsun Melek'ler:)

www_harikasozler_net_-_nikah_ekerleri-8436.jpg

En Harika mesajlarımda bUldum Seni Bebeğim HayatımDan Gitsende Sözlerim yeter Sana Gülüm..

Sen benim harikalar Dünyasında Yaşattığım Prensesimsin..

Senin Kadar Harika insan birdahaki Nesilde biLe gelmeyecektir bu dünyaya...

Harikalar içindeki En Harika Sevgiyi Kalbine SUnuyuyorum Aşkım...

Harikalar Diyarındaki tek Gerçeğim En Harika Bebeğimsin..

Yer Yüzündeki En harika insan Sensin Bebeğim Seviyorum Seni..

Çocuklarınıza ders vermek istiyorsanız ( bu hiç de gerekli değil ) kendinizi örnek gösterin. ama sizin gibi olmaları için değil, sizin gibi olmamaları için

bir insanı doğru yapmak isterseniz ona güveniniz; düzenbaz yapmak isterseniz ona güvenmeyiniz

aşk, insana vakar, ağırbaşlılık, hatta güzellik verir

merhamet sevgiye yakınsa, minnet onun aksine yakındır.

başarı yolunda sürat, isteğin şiddeti kadardır

ayakta ölmek, diz üstü yaşamaktan iyidir. ( roosevelt )

en ulaşılmaz noktalara, çıkılmaz doruklara vardırdın benliğimi. terkedilmiş bir limanda kendi halinde bekliyen köhne gemilerimeen gizli denizleri açtın. ben o maviliğin yolcusuyum şimdi, en sıkılmaz yolcusu... adın bir dönülmezliğin simgesi artık. sen sözcükleri ölümsüz kılansın. sen umudun, sen aşkın, sen özlemin, sen hayatın adısın. ve senin adını anmak bile tarif edilmez bie sevinç yayıyor içime. Şimdi yaşamayı seviyorum işte. Çünkü içimde sen varsın...

her buyuk adamdir,ama her adam buyuk degildir..

her bildigini konusma,ama her konusdugunu bil.

Ellerimi Her Uzatisimda Boslukta Kaliyor, Her Gun Kurdugum Dusler Hep Bosa Cikiyor, Ne Oldugunu Bilmiyorum Ama, Birileri Duslerimde Hickirarak Agliyor.

BENI KALBINDE KURSUN YARASI DEGIL,AVUCUNDA MUTLULUK, GOZBEBEGINDE SEVINC OLARAK TASI, CUNKU BIZ UNUTMAK ICIN SEVMEYIZ BIR TANRIYI BIR DE SEVDAMIZI ASLA UNUTMAYIZ!

Seni seviyorum sevilmeye degersin.seni özlüyorum özlemeye degersin,seni hem seviyor hemde özlüyorsam,bilki sen benim BIRTANEMSIN.

SEN UNUTULMASI IMKANSIZ ANLATILMASI GÜC OLANSIN CÜNKÜ SEN BENIM UNUTMAK ISTEDIKCE HATIRLANAN ANLATDIKCA DA BITMEYENIMSIN

kalbınle sev benı,dılınle degıl.güzellıgınle sarhos et benı ıckınle degıl.sevgınle mutlu et benı,derdınle degıl.ölümayırsın bızı eller degıl.....

Geri