En iyi bebek bezi yenidoğan için hangisi kızlar?

• Konbuyu başlatan Kuzumubekliyorum
  • Başlangıç tarihi
K

Kuzumubekliyorum

Forum Okuru
En iyi bebek bezi yenidoğan için hangisi kızlar?

En iyi bebek bezi melek kadınlar kulübü en iyi bebek bezi yenidoğan forumda.​

Arkadaşlar ben bebeğimin hastane çıkışını tamamlamaya çalışıyorum. Bebek bezi konusunda birkac marka arasında kaldım. Sizlere sormak istedim. En iyi bebek bezi markası hangisi? Bebeğimi pişik yapmayacak koruyucu filan olmalı. Bir de Yenidoğan olacağı için ilk zamanlar epey bez gidecek hem de hesaplı olmalı?

Merhabalar
Ya canım valla ben bebeklerim doğduğundan beri hep Molfix kullandım ikizlerdi ve çok masraflı oldu mu oldu ama iyi bebek bezleri arasında Molfix. Prima da en iyi olarak başı çekiyor ama ben hiç kullanmadım onu. Molfixten hep memnundum sızdırma durumu filan olmuyordu pişik de olmadılar hiç ama ben zaten Bepanthol pişik kremi kullandım arada bir. Sleepy de çoğu kadın severek kullaniyor diye düşünüyorum. Sleepy nin ıslaklık göstergesi de varmış galiba. Evy baby bebek bezi de hesaplı olması ile kullananlar var ama ne kadar koruyucu ya da pişik önleyici bilemiyorum.

Dilerseniz aşağıdaki linki de bir inceleyin değişik fikirler her zaman ise yarar. En azından karar vermede etkili olur. "En iyi bebek bezi" aşağıdaki linkte.

Geri