En iyi buharlı ütü hangisi ütüden anlayanlar yorum yapsın lütfen

Ü

Ütü mağduru

Forum Okuru
En iyi buharlı ütü hangisi ütüden anlayanlar yorum yapsın lütfen

En iyi buharlı ütü hangisi melek kadınlar kulübü en iyi buharlı ütü yorumları forumda.​

Arkadaşlar şu 2 yılda değiştirdiğim 3. Ütü vallahi sinir oldum. Bana lutfen. En iyi buharlı ütü önerisi verin. Ütü altı üstü ne talihsizim yaa. Bu kadar olur yani sürekli bozuluyor bu ütüler. Bu sefer kaliteli bir ütü almayı düşünüyorum ama sizin de tavsiyeleriniz ile. En iyi buharlı ütü hangisi neler önerirsiniz?

Merhabalar
Sizdeki de ne şans. Bozulan ürünlerinizin garantisi yok muydu geri verseydiniz keşke. Ya da ikinci el mi aldınız ne yaptınız çok merak ediyorum. Madem çok iyi pahalı ve kaliteli bir ütü arıyorsunuz size bazı önerilerde bulunalım. En iyi buharlı ütü hangisi diye soracak olursanız? En iyi markalardan birisi Philips özellikle benim kayınvalidemler de kullanıyorlar yıllardır kalitesinden ödün vermedi ütü her gittiğimde seve seve zevkle ütü yaparım onlarda. Yani aslında Philips markasına gözüm kapalı her türlü kefil olabilirim. Buharlı ütü fiyatları biraz el yaksa da aslında uzun ömürlü olması dolayısıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz uzun ömürlü olmasından ziyade aldığınız 400 500 liralık ütüden bin kat güzel ütülüyor ve sizi hiç yormuyor. Biraz daha uygun fiyat arıyorsanız eğer Arzum ya da tefal'in ürünlerine bakabilirsiniz. Gerçekten iyi bir ütü almayı istiyorsanız aşağıdaki linki de bir incelemenizi tavsiye ederim. "Hangi marka ütü almalıyım ütü tavsiye"

Geri