En iyi tost makinesi tavsiyesi istiyorum

• Konbuyu başlatan Handannnnnnnnn
  • Başlangıç tarihi
H

Handannnnnnnnn

Forum Okuru
En iyi tost makinesi tavsiyesi istiyorum
En iyi tost makinesi hangisi hangisini almalıyım

Merhaba

Evde tost makinemiz bozuldu iki defa yaptırdık. Bu üçüncü bozuluşu tamir parası 3. kez de tamir ettirirsem de sanırım tost makinesinin fiyatını geçecek. Yeni bir tost makinesi almak istiyorum fakat öyle hemen bozulacak ama görünüşte cicili bicili albenisi olup da hiçbir şekilde doğru dürüst kullanamayacağım bir tost makinesi istemiyorum. Sağlam En azından 4-5 sene kullanabileceğim bir tost makinesi almak istiyorum ne önerirsiniz

Merhaba Handan

Eve elektrikli eşyalar alırken çok araştırmak lazım günümüzde o kadar çok çeşit var ki hangisini alacağına insan şaşırıyor. Bakıyorsun ucuz ve kaliteli zannediyorsun 6 ay kullanmıyorsun elinde kalıyor. Bence en mantıklı bir araştırmaya girmişsin belki 500-600 lira para vereceksin ama neden çöpe atasın ki.

Ben evde Tefal'in ürünlerini kullanıyorum tost makinesinin markası da Tefal sana da tavsiye ederim. Belki çok ucuz değil ama çok da pahalı da değil Bben yaklaşık 6 senedir Tefal'in tost makinesini kullanıyorum . Ayrıca ekmek kızartma makinesini de kullanıyorum gayet memnunum sana Tefal önerebilirim.

Daha pahalı tost makineleri var bunlara para vermene gerek yok Tefal fazlasıyla yetiyor da artıyor bile. Bir de tost makinesi kullanırken temiz kullanmak lazım. Tost makinesi öyle kolay bozulan bir makine değil ama nihayetinde kalitesiz bir şey alınca elimizde kalıyor doğru söylüyorsun. Tefal marka Tost makinesini tavsiye ederim memnun kalırsın.

Geri