En iyi tüy dökücü krem önerilerinizi bekliyorum

• Konbuyu başlatan ssinemm
  • Başlangıç tarihi
S

ssinemm

Forum Okuru
En iyi tüy dökücü krem önerilerinizi bekliyorum

En iyi tüy dökücü krem melek kadınlar kulubü en iyi tüy dökücü krem kadın forum'da.​

Merhaba kızlar ben en iyi tüy dökücü krem arıyorum tavsiyeleriniz var mıdır bana? Ağda filan yapamıyorum canım biraz kıymetli çok acı duyuyorum. Tüy dökücü krem de biraz hızlı çıkar ama en azından canımı yakmaz. En iyi tüy dökücü krem hangisi sizce? Acaba sık sık kullandığımız için zararı olur mu cildimize? Sizce bitkisel olanlar daha iyi midir yoksa onlar da mı güvenilir değil?

Merhaba
Tüy dökücü krem olarak veet çok kullandım ama kimyasal çok sanki içinde benim cildime dokundu biraz kızarıklık yaptı. Ama piyasada en iyisi sanıyorum veet ta ki farmasinin bitkisel tüy dökücü kremi ile karşılaşana kadar onu kullandım. Farmasi daha bitkisel kızarıklık herhangi bir sorun teşkil etmedi benim için. Kullanıp deneyebilirsiniz. Ama size tavsiyem zamanınız ve imkanınız varsa tüy dökücü kremlerle uğraşmak yerine lazer epilasyon ile sonsuza kadar kurtulun istenmeyen tüylerinizden. Tüy dökücü kremler de sonu yok yani tüyleri azaltma durumu filan olmuyor. Ama bazıları jilet filan kullanıyor ama kesinlikle tavsiye etmem. jilet daha da artırıyor tüylenmeyi ve sertleştiriyor kıl köklerini.

Peki gebelikte tüy dökücü krem kullanmak zararlı mı? Bunu aşağıdaki linkteki konumuzdan inceleyebilirsiniz. ''Gebelikte tüy dökücü kullanmak zararlı mı'' hemen aşağıda linkte.

Geri