En pahalı yemek takımı hangisi

H

Handanzxzxzxxz

Forum Okuru
En pahalı yemek takımı hangisi
En pahalı yemek takımı hangisi merak edilenler

Merhaba

Şimdi buradan yazacaklarımı arkadaşım da mutlaka okuyordur ama zannedersem o bu yazıları tesadüf diye algılayacaktır. Konu kısaca şu arkadaşım yeni bir yemek takımı almış önce ballandıra ballandıra anlattı. Daha sonra da hepsini çıkarttı gösterdi aldığı yemek takımının fiyatı 27 bin lira olduğunu söyledi. Bana palavra gibi geldi 27 bin liraya yemek takımı mı olur. Ben bu kadar pahalı bir yemek takımı ilk defa görüyorum altı üstü bildiğiniz tabak ve kaşık çatal takımı. En pahalı yemek takımı hangisi gerçekten merak ediyorum. Ülkemizde satılan en pahalı yemek takımı hangisi mağazalarda satılan en pahalı yemek takımı hangisi bunu gerçekten merak ediyorum biliyorsanız yazar mısınız

Merhaba

Ben de senin gibi ilk defa rastlayınca çok şaşırmıştım gerçekten o paralara yemek takımı var. Yaklaşık 6 sene önce Kütahya'da bulunuyorduk gezmeye gitmiştik orada büyük devasa bir mağazayı gezdik çok güzel yemek takımları vardı. bir bölümü ise tamamı ile süper lüks yemek takımlarını ayrılmıştı.

Burada bulunan yemek takımları adeta saray takımları gibi idi. Bir tanesinin fiyatını o zaman sorduğumda 32 bin lira dediler . Düşünsenize 6 sene önce 32 bin liraydı. Dikkatimi çeken yemek takımının yanındaki kaşık çatal bıçak takımını da ilk defa görmüştüm altın rengindeydi. Yani arkadaşın 23 bin liraya aldığı yemek takımının bence fiyatı doğrudur büyük ihtimalle kaliteli bir hatta süper kaliteli bir lüks yemek takımı almıştır. Uçuk fiyatlara yemek takımları mevcut bilgin olsun

En pahalı yemek takımı hangisi merak edilenler

Merhaba

Şimdi buradan yazacaklarımı arkadaşım da mutlaka okuyordur ama zannedersem o bu yazıları tesadüf diye algılayacaktır. Konu kısaca şu arkadaşım yeni bir yemek takımı almış önce ballandıra ballandıra anlattı. Daha sonra da hepsini çıkarttı gösterdi aldığı yemek takımının fiyatı 27 bin lira olduğunu söyledi. Bana palavra gibi geldi 27 bin liraya yemek takımı mı olur. Ben bu kadar pahalı bir yemek takımı ilk defa görüyorum altı üstü bildiğiniz tabak ve kaşık çatal takımı. En pahalı yemek takımı hangisi gerçekten merak ediyorum. Ülkemizde satılan en pahalı yemek takımı hangisi mağazalarda satılan en pahalı yemek takımı hangisi bunu gerçekten merak ediyorum biliyorsanız yazar mısınız
var canım çünkü alan var
hiç şaşırma

Geri