En yeni banyo dekor fikirleri

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
En yeni banyo dekor fikirleri
Banyo dekorasyonları araştırıldığı zaman daha özel konum kazanabilirler. Herkesin kendine göre bir banyo dekor fikri vardır. Birbirinden değişik banyo dekoru fikirlerine göz attığınız zaman banyonuzda şimdiye kadar denenmemiş pek çok farklı fikir ile kendinizi baş başa bulabilirsiniz. Sizlerin dekorasyonlarınızı canlandırırken banyolarınızda değişime uğratıcılık için girişiminizde banyonuzu daha özel görünüme kavuşturmak olabilecektir. Banyo görünümlerinizde bambaşka etkileri yakalarken neler yapabilirim diyenlere hazırladığım resim galerim ile destek olmaya çalışacağım. Buyrun hep beraber farklı fikirlere merhaba diyelim.
banyo-dekorasyon-fikirleri-6.jpg

Öncelikle banyolarınızda duşkabin ya da küvet için uygunluk aramaya bakmalısınız. Banyo genişliği size neyin doğru seçim olacağını verecektir. Dar bir alanı olanlar genel manada üstteki gibi köşede duran kare tipi duşakabinler ile olabildiğine kaliteli görünümler elde edebilmektedirler. Banyonuzda düzene evet dedirtecek toparlayıcı dolaplara göz atmak da ayrı bir önem gösterilen durumlar olabilecektir. Banyonuz dar olsa bile illa ki dolap içine yerleştirmek zorunda kaldığınız ya da kalacağınız deterjan tipi ürünler vardır. Sizlerin bu ihtiyaç için ahşap sıcaklığını banyonuzda davet etmeniz olabildiğine doğru bir seçim olabilecektir. Ayrıca banyoda dar alanda aynalar aynalar ve yine aynalar diyorum haberiniz olsun malum genişlik hissini elde etmek şart:D

banyo-dekorasyon-fikirleri-2014-8-850x1024.jpg

Farklı avize modelleri ile üstte yer alan banyo da şık değil mi? Kabartmalı duvarlar, banyo havluları için yanda duran pratik askılık ve işte benim gerçekleştiremediğim duruyor orada. Herkes merak ediyor sanırım neyden bahsettiğimi. Şimdiye kadar denemediğim banyoda bir vazo ve çiçek. Onun yerine daha farklı dekoratif ünitelere her zaman yer var banyomda. Ama bu sene bu tarz bir değişikliği ben de yapıcam. Hoş koku için sabun ya da farklı kokulu mumlar kaliteli tercihler; ama görünümde başkalığı sunan çiçeklerin yeri bir ayrı diyorum.

Çanakkale-Seramik-2014-2015-Banyo-Fayans-Modelleri-7.jpg

Üst resimde duvarda yer alan simetrik ufak çerçeveler şıklığı korumaktadır. Ayrıca renkli fayanslar olabildiğine şık. Alt resimde ise görünümü tepeden ve aynı anda doğrudan gösteriyormuş hissi veren resim kaliteli görünüyor. Sizlerin beğeneceğiniz bu banyo görünümünde ne kadar dar olsa da düzenli ve dekoratif bir banyo görünümünü ne kadar kaliteli yakalayabileceğinizi görebilmenize imkan tanımaya çalıştım. Şimdiden herkese bol keyifli en yeni banyo dekorları diyerek görüşürüz dileklerimi iletmek istiyorum.
ev-dekorasyonu-banyo-tuvalet-kucuk-banyo-dekorasyonu-ornekleri-kucuk-banyolar-1hO-tEt.jpg
harika-banyo-bathroom-dekorasyon-fikirleri.jpg

Ben de bunu soracaktim. Beyaz lavaboya en cok hangi sabunluk renkleri kullanilabilir? Tek renk değil banyom, bu yüzden karar veremedim.

Ben de bunu soracaktim. Beyaz lavaboya en cok hangi sabunluk renkleri kullanilabilir? Tek renk değil banyom, bu yüzden karar veremedim.

Aysegul, banyom da bir takim yok yani malzemelerim renkli...iste kremler , camasir sepeti, cop kutusu, perde falan... Mavi pembe mor gibi.. siyah aldim ama o da siritti

Sadmin, aslinda dekoratif bir banyom yok. Kremleri , kutulari falan atarsak, o sekilde dusunulebilir , yani açı olarak fikir verilecek kadar geniş degil

Geri