Erkek arkadaşım penisine dokundu Acaba Hamile miyim hamile kalır mıyım

A

Ayşe 73648382

Forum Okuru
Erkek arkadaşım penisine dokundu Acaba Hamile miyim hamile kalır mıyım
Merhabalar 13 ocakta erkek arkadaşımla beraber bir ilişki yaşamadık ama erkek arkadaşım penisine dokundu boşalma vs bir durum yoktu ama ben zevk suyundan tedirginim penisine dokunduktan sonra kapı koluna dokundu 10 veya 15 dk sonra ben o kapı kolu a dokunup yanlışlıkla vajinama dokundum bu olaydan sonra 24 nde regli oldum ama reglim çok normal değildi pıhtılı bir şekilde geliyordu ama bir pedi dolduracak şekilde ama 3-4 gün sürmüştü kısa sürdü daha sonra o regli sonrası erkek arkadaşımla 3 defa gebelik testi yaptık ve hepsi negatif çıktı yarın regli olmam gerekiyor ama şuan hala bir belirti hissetmiyorum sizce hamile olabilir miyim çok korkuyorum

Hayır hayatım aslında düşükte olsa risk var gibi görünüyor ise de bu şekilde hamile kalamazsınız, üç kere test yapmışsınız negatif başka yapacak bir şey yok hamile kesinlikle değilsiniz.

yani erkek arkadaşım elim kuruydu diyor o eliyle açmadığını diyor ama ben kendimce bir ihtimal diyorum korkuyorum yarın olmam gerekiyor ama bir belirti yok gibi korkuyorum sadece

Kuzum boşuna stres yapıyorsun üç kere test yapmışsın sonuç negatif erkek arkadaşının ne dediğinin önemi var mı hamile değilsin işte.

Mümkünatı yok hayatım üç kere de test yapmışsın stresi boş ver hamile değilsin. Rahat ol.

Geri