erkek arkadaşımla adet günüe 5 gün kala ilişkiye girdik adetim gecikti lütfen cevaplar mısınız hamile miyim?

mikimagus

Üye
Üye
erkek arkadaşımla adet günüe 5 gün kala ilişkiye girdik adetim gecikti lütfen cevaplar mısınız hamile miyim?
merhabalar adet olmam gereken tarihten 5-6 gün önce prezervatifle ilişkiye girdik içime boşalma durumu olmadı. ve bu süreçte biontech aşısı da oldum yan etkileri beni çok sarsmıştı antibiyotik içeren serum tedavisi gördüm normalde 35 güne bir adet oluyordum fakat 4 gün geçmesine rağmen olmadım.neden adet olmuyorum fikirlerinizi yazar mısınız bu ay spora da başlamıştım ne yapmalıyım hamile olma ihtimalim var mı beni bilgilendirirseniz çok sevinirim

Merhabalar
Spor adeti etkileyen bir etmen. Gecikme nedeniniz aşı olabilir mi bilmiyorum ama spor adet gecikmesine neden olan bir etmen. Spor yapmaya başladığınızda adet gecikmesi durumu yaratabilir. Gebelik durumu oluştuğunu düşünmüyorum ama siz yine de dikkat edin spor yaparken. Test yaptırın içiniz her halükarda rahat olsun.

Merhabalar
Spor adeti etkileyen bir etmen. Gecikme nedeniniz aşı olabilir mi bilmiyorum ama spor adet gecikmesine neden olan bir etmen. Spor yapmaya başladığınızda adet gecikmesi durumu yaratabilir. Gebelik durumu oluştuğunu düşünmüyorum ama siz yine de dikkat edin spor yaparken. Test yaptırın içiniz her halükarda rahat olsun.
tamamdır çok teşekkür ederim cevabınız için.

Geri