Erkek bebeğe hamile olanların belirtileri nelerdir?

R

Rojdagule

Forum Okuru
Erkek bebeğe hamile olanların belirtileri nelerdir?

Erkek bebeğe hamile olanlar melek kadınlar kulübü erkek bebeğe hamile olanların belirtileri forum'da.​

Arkadaşlar ben 14 haftalık hamileyim sizce erkek bebeğe hamile olanların belirtileri nelerdir daha önce erkek bebek dünyaya getiren anneler siz neler hissettiniz hangi belirtileri gördünüz veya nelere aşerdiniz? Şu an bebeğimin cinsiyetini hala öğrenemedim biraz eşim ve ailesi erkek olsun istiyor tabii ki öncelikle sağlıklı olması önemli.

Merhabalar
Elbette öncelikle sağlıklı olması düşünülmelidir. Kız ya da erkek olmuş ne farkeder. Şahsen eşinize ve ailesine yanlış düşündüklerini söylemek isterdim. Erkek bebeğe hamile olanların belirtileri ile kız bebek bekleyen annelerin belirtileri arasında çok fark görülmez aslinda ama nette yazan birkaç detay var. Ben her ne kadar efsane olduğuna inansam da sizin merakınızı gidermek için paylaşıyorum.

"Erkek bebeğe hamile olanların belirtileri"​

• Anneler erkek bebeğe hamile kaldıklarında daha bir güzelleşir derler
  • Karnın daha sivri ve aşağıda olması
  • Tuzlu şeylere aşermek
  • Sol yana yatma isteği
  • Meme ucunda koyulaşma
20 haftada kesin cinsiyet tahmini yapılırken erkek bebeklerde daha erken yapılabilmektedir bu. Yani 15-16. Haftada zaten cinsiyeti öğrenmiş olursunuz.

Yine daha fazla belirti için aşağıdaki linki incelemenizi tavsiye ederiz. "Hamilelikte erkek bebek belirtileri" hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Geri