Erkek bebeğim olsun istiyorum ne yapmalıyım?

Uzman SühaN

Administrator
Erkek bebeğim olsun istiyorum ne yapmalıyım?
erkek bebeğe hamile kalmak için ne yapmalıyım,erkek bebek olması için ne yapmalı,erkek bebek olması için ne yapmalı,erkek bebeğe hamile kalmak için yapılması gerekenler

Eger hamile olmaya karar verdiğinizde istediğiniz bebeğin cinsiyetini belirlemek için doğal yöntemlerle şansınızı arttırabilirsiniz. Tabi ki sizlere verecegimiz bilgiler ve teorilerin herhangi bir garantisi bulunmamaktadır. Bu yazımız çeşitli kaynaklardan derlenmiştir ve tekrar ediyorum herhangi bir garantisi yoktur.

Erkek Bebeğim Olsun İstiyorum!
Her cinsel İlişkiden önce, panter eşinizin sperm sayısının fazlalaşması gerekmektedir. Bunun için de eşiniz, bir süre bol pantolon giymeli ve her gün soğuk suyla testislerini yıkaması gerekmektedir. Bu yöntemler erkeğin sperm sayısının artmasına sebep olacağı gibi dogacak çoçugunuzun erkek olma olasılığı daha fazla olur. Cinsel ilişki sırasında ise ilk kadının orgazm olması gerekmektedir. Erkek çocuk isteyenlerin en ideal ilişki zamanı ise adetten hemen sonraki haftalarda olmalıdır.

c.jpg

Erkek bebek istiyorsanız:
– Daha çok et tüketin (özellikle kırmızı eti)
– Tuzlu yemişler ve cipsler tüketin
– Babalar ise bol soda içmelidir

– ilişki sonrası bir süre yataktan kalkmadan uzanın.
– Ayakta bir süre sevişin.
– Eğer erkek daha istekli ve aktif ise oğlunuz olma ihtimali daha yüksek.
– Eğer bebek yapma fikri babadan gelmişse yine erkek çocuk olma olasılığı fazla.

Kız Bebeğim Olsun İstiyorum!
Kız çocuk olmasını istiyorsanız, eşinizle yüz yüze ve daha yavaş ritimli bir ilişki deneyin. Eğer vajinanız kaygansa ve akıntı geliyorsa sakın cinsel ilişkiye girmeyin. Çünkü kız isteniyorsa eşiniz sizden önce orgazm olmalı. İlişki için için en iyi zaman ise adet olmadan önceki hafta.

Kız bebek istiyorsanız:
– Hem anne hem baba; bol balık ve sebze tüketin.
– Anneler bol tatlı yiyin.

– Kadının üstte olması
– Kadının erkekten önce orgazm olması
– Kadının seksi başlatan taraf olması önemli.

Cinsiyet belirlemede Astrolojinin etkisi varmı?
Bizler gibi günlük horoskoplarını okuyan ve astrolojiye meraklı toplumların elbette ki bu konuda da inanacakları bir şeyler vardır. www.hamilemiyim.org

Bir erkek çocuk için:
– Çeyrek ay varken sevişin.
– Gece sevişin.
– Ayın tek günlerinde sevişin

Kız çoçuk için:
– Dolunayda sevişin.
– Akşamüstleri sevişin.
– Ayın çift günlerinde ilişkiye girin.

Önceki çocuklarınız
Anlatılan bazı hikayeler ise en son olan çocuğunuza bir bakmanızı salık verirler. Eğer son çocuğunuzun ensedeki saçları düz bir hizada ise oğlunuz; eğer ense saçı üçgen biçiminde aşağıya uzanıyorsa kızınız olacak demektir.

Çinliler bu konuda ne diyor?
Çinliler bu iş için farklı bir yöntem bulmuşlar. Bunu uygulamak için bir ipe bir iğne geçirin ve birisi ipin ucunda sallanan bu iğneyi avucunuzun 10-15 cm üzerine sallandırsın. İğne eğer ileri geri hareket ederse kızınız; daireler çizerse oğlunuz olacaktır. Tabi ki bu makaleyi okuduktan sonra şunu kendimize soralım her şey yüce Allahın elindedir. Şunu iyi bilmemiz gerekirki gebe kaldıgınızda saglıklı evlat ve hayırlı bir evlat olarak isteyiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri