Erkek bebek bere yapımı anlatımlı model var mı yapımı kolay olursa sevinirim

• Konbuyu başlatan Kırmızıolsunbenimolsun
  • Başlangıç tarihi
K

Kırmızıolsunbenimolsun

Forum Okuru
Erkek bebek bere yapımı anlatımlı model var mı yapımı kolay olursa sevinirim

Erkek bebek bere yapımı anlatımlı melek kadınlar kulübü erkek bebek bere modelleri forum'da.​

Arkadaşlar ben Eylül'de doğum yapacağım şu an iyi durumdayım biraz örgü örmek istiyorum erkek bebek bere yapımı anlatımlı erkek bebek bere modelleri var mı bildiğiniz. Erkek bebeğim için erkek bere yapmak istiyorum çünkü bebeğim kış bebeği olacak kolay modellerden olursa bere modelleri ve yapılışları da olursa sevinirim.

Merhabalar
Bebeğini sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah. Örgü örmek bir terapi gibidir hamileliğinizin güzel zamanlarında bebeğinize örgü örerek bu güzel zamanları geçirebilirsiniz ister tığ işi ister şişle yapacağınız berelilerle bebeğinizi rahat bir kış geçirmesini sağlayabilirsiniz böyle yapmak zaten çok zor değil döne döne arıyorsunuz siz eşin mi erkek bebek bere modellerinden paylaşmak istiyorum dilerseniz. Aşağıda vereceğim linkten bebekler için değişik bere modellerini inceleyebilirsiniz. "Kulaklıklı bebek ve çocuk bere modelleri" resimli konumuza aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Hemen aşağıdan kolay ve çok tatlı bir erkek bebek bere yapımı anlatımlı videoyu inceleyebilirsiniz izleyerek hiç bilmediğiniz takdirde bile kolaylıkla bu bereyi yapabilirsiniz.

Geri