Erkek Dediğin!!

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
Erkek Dediğin!!
Böyle bir erkek bulan olursa televizyonlara çıksın reklam yapsın:DDiğer erkeklerde bunu görünce özensin onalrda o erkek gibi olsun:DEşime zevkle izletirim o reklamı:D

erkek1-4498.jpg

Erkek Dediğin!!

Erkek dedigin yakisikli olacak.
Oyle karsidan yuruyup gelirken
Endamina hayran kalacaksin, Ruhun ruzgarina kayacak.
Omuzlarina, bacaklarina,duz karnina, O sert hatli cenekemiginin, Hokka gibi burnun seyrine doyamayacaksin.
Bakımlı olacak erkek dedigin. Saclari temiz, coraplari temiz,
kiyafetleri duzgun olacak. Bu kalbin icinde tam bir beyefendi barindiracak.
Kasi, gozu guzel olacak,
Ama bunlardan once ozu sozu dogru, >sozunun eri bir delikanli olacak.
Eline kagit kalem alsa delikanliligin kitabini yazacak.
Komple olacak yakisikliligi. Korkmayacaksin gecenin bir vakti uyanip da yaninda gordugunde onu.
Yakisikli olacak ama aklini sende tutacak kadar da akilli.
Seni elinin tersiyle değil avucunun iciyle kavrayacak.
Bileceksin ki emin ellerdeyim,
Baskasi tutamaz elimi boyle. >Rahat olacaksin yaninda, cok konusmayacak,
Beynini didiklemeyecek. ince olacak;
Seni senin kadar dusunecek. Sen onu merak ettiginde >
Kendisine hesap soruluyor havalarina girmeyecek. Senin inceligine karsi umursamaz sozler sarf etmeyecek.
Adamin sinirini bozmayacak, Cinlerini tepesin cikarmayacak,

>Sanki sen onun için varmissin Her ne zaman istese emrine amadeymissin, o neyaparsa yapsin her istediginde yaninda, elinin altinda olacakmissin triplerine girmeyecek
>Sen ona sevgini gosterdiginde, sen ona kayitsiz
sartsiz asikmissin gibi havalara girmeyecek.
Erkek dedigin ilgi gördüğünde ilgiyle, sevgi gordugunde sevgiyle karsilik verecek. Erkek dedigin, sen onun icin kendine baktiginda, Sirf ona daha guzel
gorunmek icin giyinip kusandiginda Hicbir sey olmamis gibi davranmayacak.

>Ruhunu oksamasini bilecek.
Romantik olacak, kimi gun habersizce kucaginda ciceklerle cikip gelecek.
Ozel gunleri unutmayi marifet sanmayacak. "Kazma" olmayacak senin butun zerafetine karsi.
Gercekten seven bir kadin sevgi ve ilgi bekler, erkegine verdigi askin karsiliginda...
Kucuk bir tatli soz, kisa bir mesaj,

> Bir cagri bile onu mutlu
edebilir.
Erkek dedigin butun bunlari cebinden para harciyormus gibi Cimrilikle yapmayacak. Ben aranmayi, cok aramayi sevmem demeyecek.
Hersey kendi istedigi gibi olsun istemeyecek. Sadece kendi caninin istemesine baglamayacak her seyi.
Erkek dediginin,Hissettigiyle yaptigi sey arasinda ucurum olmayacak. Cesur olacak cesur.
Seni seviyorum derken korkmayacak, Baska seylerin
arkasina gizlenmeyecek. Seviyorum deyip bir sonraki perdede kacmayacak,
ozluyorum diyorsa gelecek,
Kaybetmek istemiyorum diyorsa kaybetmeyecek.
Erkek dedigin askina sahip cikacak.
Korkak olmaz erkek dedigin.
Erkek dedigin asksiz yatmayacak yatağa ve sen bunu bileceksin. Bir baba sefkatiyle seni alnindan optugunde bileceksin ki

>Sevgisi gecici ve zayif degildir. Ve sevgiyle optugunde dudaklarindan, bileceksin ki opusun tek sebebi sehvet degildir.
Erkek dedigin aldatmayacak.Aldatmak basitliktir.

>Seviyorum diyorsa aldatmaz erkek dedigin.
Aldatiyorsa sevmiyor demektir.
Erkek dedigin
yakisikli olacak, cekici olacak Ama bundan cok daha ote bir sey

>Zeki olacak.
Kadinin kucuk yalanlara, bahanelere inanmayacagini,kendisini kendi gibi tanidigini bilecek.
Kadinin zekasini kucumsemeyecek kadar zeki olacak.

>Zeki olacak, seni bir hamur gibi karmasini bilecek, O hamura kendisini katmasini da.
Degerlerini bir anlik hevesler ugruna satmayacak.
Namussuzlugunu, ahlaksizligini ancak ve ancak seninle yataktayken
kullanacak. Yan gozle hatun kesmeyecek, ustune sevgili edinmeyecek.
Erkek dedigin once kendini sevecek. Kendini sevmeyen erkekten kimseye hayir gelmez.
Bir bakarsin ki yillar sonra Bu adamla ne yataga giriyorsun,ne topraga.
Koluna girip gezmesini bileceksin gururla,koynuna alip sevismesini de. Babaligini da bilecek, ana-babaya hurmet etmeyi,

>Kadir kiymet bilmeyi, vefakarligi, fedakarligi.
Erkek dedigin seni koruyacak, kusatacak. O nerede olursa olsun

>Seni koruyacagini bileceksin.
Pisirik olmayacak erkek dedigin.
Erkek dedigin erkek olacak. Seni sadece sen oldugun icin sevecek. Parayla, pulla, kariyerle, gucle, kimin ne dedigiyle hareket etmeyecek. Hem sevgilin, hem arkadasin, hem dostun, hem baban, hem cocugun olacak,huzurla bagrina basacaksin.
Bileceksin ki evde o erkegi beklemenin zevkini,
Huzurunu baska hicbir sey
yasatamaz sana.

Hem sevgilin, hem arkadasin, hem dostun, hem baban, hem cocugun olacak,huzurla bagrina basacaksin.

Ha bunu buldunuzmu iş biter kızlar..
:mery: Bende bir tane var 28 yıldır..Darısı sizlere..

erkekler

Vallahi güzel melişler bence bunların hepsinin bir kişide olduğu bir adam yok yani mükemmel çünkü yine bence mükemmel insan yok illa 3 ü olur 2 si olmaz bu böyle bir düşünelim:Biz kadınlar ne kadar mükemmeliz...her çift birbirini tamamlar eksiklerini yamar birbirinin yine söylüyorum BENCE....:sigara:

Geri