Erkekle kadınlardan neden soğurlar?

G

Güncekara

Forum Okuru
Erkekle kadınlardan neden soğurlar?

Erkekler kadınlardan neden soğur melek kadınlar kulübü erkek kadına neden soğuk davranır forum'da.​

Hanımlar 10 yıllık evliyim ve eşimin bana eskisi kadar ilgisi kalmadı. Hoş ilk zamanlar da öyle çok ilgili diyemem de. Şimdilerde çok ilgisiz geliyor yemek yiyor çekiliyor köşesine ne konuşmak ne birşey. Son birkaç aydır ilişkimiz de azaldı ben şüphe duymaya başladım artık. İlgisizliği neden olabilir? Erkekler kadınlardan neden soğur? Resmen soğumuş gibi benden çünkü?

erkekler-kadinlardan-neden-sogur.jpeg

Merhabalar
Bir erkek sizden uzaklaştı ve ilgisiz davranmaya başladıysa bunun sebepleri vardır elbette. Kadınlar genelde çok konuşur biraz dırdır ederiz erkekler bundan kesinlikle soğur. Sürekli evde onu rahatsız etmek sürekli bir şeylerden şikayet etmek ilgisini kaybetmeye neden olur. Erkekler kadınlardan soğumaya ilgisiz davranmaya başladığı zaman hemen bir kadının varlığından şüphe ederiz ama sadece bu sebep değil. Erkekler kadınlardan neden soğur? İşte erkekler dediğimiz sebeplerden kadınlardan soğuyabilir.

Güvensiz hissetmesi ya da sizin bencillik yaparak kendinizi düşünmeniz bunlar da erkekleri ilgisini azaltan nedenlerdir. Bazı konularda özel konularda kadın gibi olun. Kadın gibi olun lafının altında elbette birkaç şey giriyor içine. Örneğin temiz ve güzel kokmak. Erkekler temiz olmayan kötü kokan bir kadına ilgi duyacak değildir herhalde. Biraz bakım şart diye düşünüyorum.

Erkek neden ilgisiz davranır? Aşağıda ilgisiz erkeklerin nasıl davrandığı neler yaptığını merak ediyor iseniz aşağıdaki linki inceleyebilirsiniz. "Erkekler neden ilgisiz davranır"

Valla güzellikler bu ekonomik şartlarda erkeklerin de kafa yapılarında değişmeler oldu. Sürekli bunalımdalar ne olacak ne yapacağız diyenler çoğaldı benimkinin kendi işi var üç ortaklar yarınından umutsuz. Allah yardımcıları olsun kötü olan psikolojileri bu türkiyedeki ekonomi ile birlikte iyice bozuldu. Anlamaya çalışmak lazım diye düşünüyorum.

Geri