Erkekler tuvaletinde oturdum hamile kalır mıyım

M

Melisaaaaxxxx

Forum Okuru
Erkekler tuvaletinde oturdum hamile kalır mıyım
Erkekler tuvaletinde klozete oturdum acaba hamile kalır mıyım

Slmm arkadaşlar ben avm de erkekler tuvaletine girdim kimse yoktu ve kadınlar tuvaleti çok doluydu girdim klozete oturdum sonra da aklıma takıldı ya şimdi burayı erkekler kullanıyor hamile kalır mıyım içime bir kurt düştü olur mu olur diye ya bunu düşünmesi bile insanı sinir ediyor düşünsenize hamile kalırsam diye ne kadar sinir bozucu bir durum yaaa

Melisa merhaba

Erkekler tuvaletine oturduysan kesin hamile kalmışsındır hemen bir gebelik testi yaptır.... yok yaa şaka tabiki Melisa olur mu öyle şey nedir bu paranoya yapmayın böyle şeyler düşünsene böyle hamile kalınsaydı binlerce babası belli olmayan ve nasıl hamile kaldığını bilmeyen insanlar olurdu. böyle bir şey olması için milyon ihtimaller ucuca gelmeli bu da mümkün değil. Oklozete bir erkek boşalmış olması ve klozetin kenarına bulaşmış olması orada spermlerin kuru ortam da saatlerce canlı kalması senin üzerine oturman ve hiç olmayacak bir şekilde vajinanın buraya denk gelmesi spermlerin vajinadan geçmesi.... felan filan... mümkün değil merak etme tatlım hamile kalmazsın.

Geri