Erken hamilelik- Erken gebelik belirtileri paylaşım alanı

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Erken hamilelik- Erken gebelik belirtileri paylaşım alanı
Erken gebelik ve erken hamilelik sürecini kendi imkanları ile gerek gebelik testleri aracılığı ise gerekse başka yöntemler ile bulan ve hamile olduğunu göğsünü gere gere söyleyen değerli anneler, sizler bu alandan paylaşımlarınız ile anne adaylarına yardımcı olabilirsiniz. Allah, cümle anne olmak isteyenlerin kucaklarını boş bırakmasın inşallah. Haydi arkadaşlarım erkenden hamilelik testi için tavsiyeniz neler yaptınız neler ettiniz bu bölümden yazıyoruz ?
hamilelik-belirtileri-yorgunluk-bitliknlik.jpg
HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.

Son düzenleme:
Vallahi sitenizin zaten bir çok gebelik hususundaki konularında8n yararlanıyorum ben adetime üç gün kala müthiş şüphelendim test yaptım ve ikinci çizgi vs görmedim hastanede işim vardı doktor antibiyotuk yazacaktı bende bi test yaptıram gelmişken dedim ilk bulggularda bhcg örneği çıktı 17 görüntü daha sonraki iki günde yapmıştım ve hamile kalmıştım bu yaklaşık olarak 2 yıl kadar önceydi tabiki şimdi kızım var o kucağımda yazıyorum site teşekkürler melekelr mekanı :)

Geri