Eşek sütü sabunu kullananlar

P

Pelinnnnn

Forum Okuru
Eşek sütü sabunu kullananlar
Eşek sütü sabunu kullananlar kadınlar kulübü

Slm bunu bir arkadaşım önerdi eşek sütü sabunu deyince kahkahayı bastım ciddimisin dedim valla yaa dedi kendisi matrak biridir dalga geçiyor sandım ama ciddiymiş . Gitti aktardan buldum aldım cildime iyi gelir temizler diye ama çok bir faydasını görmedim hani benim cildim pamuk gibi olacaktı yok bebek poposu kıvamında cillop gibi olacaktı yoksa eşek şakasımı bbu kullannan arkadaşlar var mı kullananlar bilgi verirse iyi olur yoksa benim kankiyi eşek sudan gelinceye kadar eşek sütü sabunuyla yıkayacammm :)

Tatlım güldürdün beni , herş ey her cilde iyi gelecek diye bir şey yok ama sana bir kaç ilginç bilgi vereyim. Anne sütüne en yakın süt eşek sütü . ilginç değil mi.. Sabun da işte bu sabun da eşek sütü ve zeytin yağından yapılıyor. iyi bir cilt temizleyici ve arındırıcı olduğu gibi ayı zaman da cildi besler. Kleopatra bile eşek sütü ile banyo yaptığına göre bir sırrı vardır tatlım. bir süre kullan bu sabunu belki cildinde kuruluk yapabilir ama nemlendirici kullanırsın bu sabun faydalıdır gerçekten ama cilt testini yaptır bence önce cildinin neye ihtiyacı var ne eksi ne fazla böyle ürünleri sonra kullanmayı düşün ezbere kulanma yani...

Geri