Eşim Beni Doğum Yaparken Görürse Benden Soğurmu ?

Uzman SühaN

Administrator
Eşim Beni Doğum Yaparken Görürse Benden Soğurmu ?
Çiftlerin doğuma birlikte girmesi sakıncalımıdır,çiftlerin doğuma birlikte girmesi,eşim doğumuma girmek istiyor benden tiksinirmi,eşim beni doğum yaparken görürse tiksinirmi,çiftlerin doğuma birlikte girmesi hakkında bilgiler
b.jpg

Beyza hanım merhaba yakın tarihte doğum yapıcam eşimde doğumda destek olmak ve bebeğimizin dünyaya geliş anını görmek istiyor yanlız ben tedirginim.Beni doğum esnasında görüp tiksinip uzaklaşmasından sizce ne yapmalıyım?

Merhaba ;Eşinizin size destek olup ,bebeğinizin dünyaya gelişine şahit olmak istemesi olağan bir istek .
Bu tamamen kişiye özgüdür. Tüm erkekler böyle bir durumda farklı tepkiler gösterebilir. Örneğin; eşiniz sizi beğenmemek değil belki ama duruma yabancılaşabilecektir. Bununla birlikte, bazı yeni babalarda majör tepkiler meydana gelebiliyor; bebeklerinin dünyaya gelişini izlemek onlarda eğlenceli-yaşamsal bir tecrübeden çok aşık oldukları kadının bebeklerini dünyaya getirmelerinden dolayı daha da derin bir sevgiye dönüşebiliyor. Bu duruma karar verecek olan siz ve eşinizsiniz. Ancak, eşiniz doğuma irmek istemiyorsa zorlamamanız yerinde olacaktır.
Bu durum tamamen eşinizin kişiliği ile alakalı bir durumdur. Bazı durumlarda doğuma girdikten sonra erkeklerin eşlerine saygısı artarken bazı durumlarda ise dayanamamakta ve duruma yabancılaşabilmektedir. Bu yüzden doğuma girip girmeme konusunda eşlerin kendi aralarında düşünüp karar vermesi gerekir. Eğer eşiniz doğuma girmek istemiyorsa kesinlikle onu zorlamayın.

Geri