Eşim narsist olabilir mi

L

Laylaxxxx

Forum Okuru
Eşim narsist olabilir mi
Eşim narsist mi , narsist olabilir mi evlilik bu mu ne yapmalıyım ayrılmak da zor kadınlar kulübü

Lütfen yardımcı olun bana bir yol gösterin eş. Eşimle 4 yıldır evliyiz 29 yaşımdayım evlendiğim de eşim çalışmamı istemedi öğretmenlikten ayrıldım tamam olur dedim şimdi 1 yaşında kızımız var çocuğuma adadım sanki kendim ama eşim iyice bunalttı beni hele çocuk olduktan sonra iyice zıvanadan çıktı diyebilirim . Ailemle görüşmemi kısıtlıyor her hafta anneme gidemezmişim bu yetmiyormuş gibi çocuk olmadan önce her hafta yemeğe çıkardık o da bitti . bir de dikatimi çeken bir şeyler var herşeyi kendi biliyor havasında kendini beğenmeler üstün görmeler felan adeta gerçek yüzünü çocuk oldukan sonra görüorum sanki. Beni ciddi kısıtlamaya başladı oraya gidemezsin bana neden söylemeden evden çıktın gibi saçma sapan şeyler . kendisiyule konuşmayı denedim ama her defasından kendi konuşup benim dinlememi istiyor ve her konuda haklı............ ben böyle bir adamla evlenmedim ve bıktım artık bana bir yol gösterin akıl veri bu adama ne kendimi ifade edebiliyorum ne de bİr konuda konuşabiliyorum....

Yani hiç konuşmalarında bu tür bir durum içinde olmasının nedenini size açıklayıcı bir şekilde anlata mıyor mu ? Neden böyle yapıyormuş. İş durumu nasıl karışık mı malum sıkıntılar Türkiyede almış başını gidiyor maddi olarak sıkıntılı bir süreç mi var Ailesi ile tartışmalımısınız elti durumu nedir kaynana durumu nedir tüm değerlendirmeleri yapıp size bir şeyler diyebilmemiz için bunları da masaya yatırmamız konuşmamız gerekiyor öyle düşünüyorum. Lütfen fevri kararlar vermeyin. Hemen hemen herkeste hepimizde irili ufaklı bir ton sıkıntı var. Çözülür inşallah.

Geri