Eşimi kendime bağlamak istiyorum bunun için yardım edin

• Konbuyu başlatan Benonaresmenasigim
  • Başlangıç tarihi
B

Benonaresmenasigim

Forum Okuru
Eşimi kendime bağlamak istiyorum bunun için yardım edin

Eşimi kendime nasıl bağlarım melek kadınlar kulübü eşimi kendime bağlamak istiyorum forumda.​

Merhabalar arkadaşlar ben 6 yıllık evliyim 3 tane çocuğumuz var ama artık eskisi gibi değil hiçbir şey biz severek evlendik eşimle ilk yıllar özellikle ilk 2 yıl çok güzeldi ilişkimiz ama son 4 yıl oldukça ilgisi azaldı hatta son 1 yıl tamamı ile sadece işe gidip gelen evi otel gibi kullanan bir eşe dönüşte eşim. Eşimi kendime nasıl bağlarım? Bunun için bir dua var mı ya da eşime nasıl davranmalıyım nasıl yaklaşmalıyım bunun için yardımcı olursanız sevinirim.

Merhabalar
Kocanızı kendinize bağlamak için evdeki geçirdiğiniz vakitleri önemli kılmalısınız. Eşinizi ciddi ciddi karşınıza alıp onunla vakit geçirmek istediğinizi eskilere dönmek istediğinizi artık onunla konuşacak bir şeyinizin kalmadığını ve bunun sizi çok yaraladığını ona söylemelisiniz. Genellikle erkekler bir kadından güleryüz tatlı dil şefkat beklemekte eve geldiğinde çok konuşuyorsanız gereksiz muhabbet yapıyorsanız erkek bundan bir süre sonra sıkılacaktır. Eşiniz ailesine çok düşkünse ailesi hakkında iyi şeyler düşünmüyorsanız burada da kaybedersiniz onun için eşinizin ailesi hakkında da güzel şeyler düşünmelisiniz onun ailesine önem göstermelisiniz. İlişkinize güzel heyecanlar katabilirsiniz özellikle cinsel hayatınızı renkli hale getirebilirsiniz biliyorsunuz ki evlilikte altın kural cinsel yaşamdır. Ve eğer eşinizi kıskanıyorsanız aşırı kıskançlıklar yapmayın erkekler bundan aşırısından nefret ederler.

Eşinizi kendinize bağlamak için dualar da var ama ben büyü gibi algılamanızı istemiyorum. Onun size sevgisini göstermesi için yapacağınız bazı dualar var. Özellikle Ya Mukallibe'l Kulub esmasi, Ya Vedud esmasi ve Ya Cami esmasi eşinizin size olan sevgisini göstermesini sağlayacak. Yine aşağıda linkte "evli hanımlara erkeği eve bağlama tüyoları" yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Geri