Estetik yaptırmak istiyorum ama param yok ve korkuyorum

E

estetikliii

Forum Okuru
Estetik yaptırmak istiyorum ama param yok ve korkuyorum
Estetik yaptırmak istiyorum ama param yok ?

Kızlar selamlar doğduğumdan beridir kemerli bir buruna sahibim ve ben burun estetiği yaptırmak istiyorum kocaelinde yaşıyorum zaten param da yok henüz bekarım yeni işe başlayacaktım tam da korona geldi çattı ne yapmam gerekiyor sürekli aynada bu kemerli burunu mu göreceğim bana nasıl bir tavsiyeniz olabilir tavsiye edeceğiniz bir fikir var mı dertleşelim istiyorum kızlar

Selamlar Hayatım,

Para yok ise malesef yapacak bir şey de yok madem yakında çalışacaksın öncesinde bi araştır bakalım yaşadığım şehirde kimler yapıyor bunu kimi tavsiye ediyorlar hangi doktor ve en önemlisi kaç para onu araştır kendin biriktirerek yaptıracaksın başka çaren yok gibi. Ailende para da yok anladığım kadarı ile baban abin kardeşin yok mu ya da annen akraban durumunu bilen onlardan destek isteyerek te yaptırabilirsin. Hoş kimsede para yok ama yine de çok takıyorsan bu durum çaresine bakman gerekiyor diye düşünüyorum.

Estetik yaptırmak istiyorum ama param yok ?

Kızlar selamlar doğduğumdan beridir kemerli bir buruna sahibim ve ben burun estetiği yaptırmak istiyorum kocaelinde yaşıyorum zaten param da yok henüz bekarım yeni işe başlayacaktım tam da korona geldi çattı ne yapmam gerekiyor sürekli aynada bu kemerli burunu mu göreceğim bana nasıl bir tavsiyeniz olabilir tavsiye edeceğiniz bir fikir var mı dertleşelim istiyorum kızlar
anam bacım bu koranda
ne estetiği at bir kenara paranı bak
nasıl oluyor bu arlar vaka sayısı artıyor malesef

Geri