Evde bahar alerjisi tedavisi için tavsiye istiyorum

• Konbuyu başlatan alerjikkız
  • Başlangıç tarihi
A

alerjikkız

Forum Okuru
Evde bahar alerjisi tedavisi için tavsiye istiyorum
Bahar aylarında alerji oluyorum burnumda kanama oluyor bir kaç yerde görmüştüm böyle burnumdaki kanama ve akıntı için benim durumumda olan ve tavsiyesi olan bitkisel bir karışım ile bunu atlatabileceğim karışım arıyorum kızlar.

Bıktım usandım our olmadık yerde burnumun kanamasından şarıl şarıl akmasından. Benim durumumda olan var mı doktora gittim bana bahar alerjisi dedi acaba evde bunu geçirebileceğim bir yöntem, bir karışım birmşeyler var bmı acaba bana ilgilisi olan ve bu tür hastalığı yaşayanlar yazabilir mi ne yapalım kızlar ? Ha ?

Bahar allerijisi olanlar sabahın erken saatlerinde dışarı çıkmamalı. Burnunuz sürekli kanıyorsa böyle bir durumda doktora gitmeniz en mantıklısı. Benimde burnum kanıyordu damarımı yaktılar geçti. Bahar allerjisine Andız otu,Papatya, Civanperçemi,Isırgan otu,Ananas,Okaliptus,Meyan kökü,Çilek gibi bitki ve meyvelerin iyi geldiği söyleniyor. Bitkileri bildiğiniz çay gibi demliyeceksiniz. .Isırgan otunun da salatasını yaparak tüketebilirsiniz.

Selamlar cevabınız için teşekkür ediyorum acaba bitkiler ile ilgili iyi geldiği söylenilen karışımlardan hazırlanışını anlatabileceğiniz birşey var mı kullanmak denemek istiyorum doktorlarda çare bulamıyor yaa kardeşim de gitti sonuç aynı hüsran yani tşk.

Rica ederim dediğim gibi çay gibi demlenecek bitkiler. Örneklersek papatya çayını; Suyu kaynatıyorsunuz su kaynadıktan sonra altını kapatıyorsunuz.Kayanamış suya bir tutam papatya atıyorsunuz ve 10 dk demlemeye bırakıp tüketiyorsunuz.

Geri