Evde göbek yağlarından nasıl kurtulurum?

• Konbuyu başlatan halisek.
  • Başlangıç tarihi
H

halisek.

Forum Okuru
Evde göbek yağlarından nasıl kurtulurum?

Göbek yağları nasıl erir melek kadınlar kulubü göbek yağları nasıl eritebiliriz forum'da.​

Arka arkaya 1.5 yıl arayla doğum yaptım. Öyle kilo aldım ki anlatamam. Tam diğer çocuğu sütten kestim hamile kaldım. Göbek yağları beni çıldırtacak. Ondan sonra zaten kendimi toparlayamadım. Şimdi sizler neler yapıyorsunuz kızlar benim spora gitme gibi bir imkanım da yok ama evde neler yapabilirim göbek yağlarından kurtulmak için. Kızlar ne olur evde göbek yağları nasıl erir bana yollarını söyletin çok rahatsız oluyorum daha da kötüye gidiyor.

Merhaba
Evde karın göbek yağlarından kurtulmak mümkün elbette. Öncelikle emzirme döneminde iseniz bunu biraz daha ertelerseniz iyi olur bence. Sonrasında yani emzirme dönemi sonrasında önce yediklerinize dikkat ederek her gün düzenli egzersiz yaptığınızda göbek yağlarınızdan kurtulduğunuza şahit olabilirsiniz. Evde göbek yağlarından kurtulmak için özellikle sabahları ilk olarak ısınma hareketlerinden sonra mekik çekmek en önemli göbek eritme hareketlerinden. Yine şınav çekmek de yan göbek yağlarınızı eritmek için harika. Daha hafif besinlerle beslenmek sebze ağırlıklı beslenmek bol su tüketmek de bunu destekleyecektir.

Özellikle sezeryan sonrası göbek yağlarını vermek çok zordur. ''Doğum sonrası bu göbek yağları nasıl gidecek'' konumuzu inceleyebilirsiniz.

Geri