Evde kalıcı dövme yapmak istiyorum nasıl yaparım?

D

Daha17

Forum Okuru
Evde kalıcı dövme yapmak istiyorum nasıl yaparım?

Evde kalıcı dövme nasıl yapılır melek kadınlar kulubü evde kalıcı dövme yapmak forum'da.​

Arkadaşlar epeydir dövme nasıl yapılır bunu inceliyorum evde kendim dövme yapmayı denemek istiyorum sizce kalıcı dövmeyi evde malzemelerle yapabilir miyim? Yoksa böyle bir işe kalkışmak saçma mı? Evde kalıcı dövme nasıl yapılır detaylı bilgiye sahip olanlar yardımcı olabilir mi? Belki ileride profesyonelleşirim ben de dövme sanatçısı olurum ilgim var bu tür şeylere yaşım 17.

Merhaba
Evde kalıcı dövme yapanlar var ama ne kadar steril olur tartışılır. Çünkü dövme yapan profesyonel insanlar bu işi belgeli yapmaktalar. Her şeyi steril şekilde yapmakta ve uygulamaktalar. Evde eyeliner cd kalemi vazelin pudra pamuk ile bir video izlemiştim çocuk orada kalıcı dövme yapıyor kendisi ama ne kadar kalıcı bilemiyorum. Bir de mürekkep ve iğne ile yapılan var sanırım ama bence çok steril olmayabilir. Yaşın daha 17 vücudunu neden bu şekilde harcıyorsun merak da ediyorum biraz daha büyü bari:) Ama evde kalıcı dövme yapmak isteyenler varsa buradan videoya ulaşabilirler.

Dövme yaptırmayı düşünenler bir de şu yazımızı okumalılar bence. ''Dövme yaptırmak zararlı mıdır'' yazımızı inceleyin derim. Ayrıca dövme düşünenler evde farklı yollara girmek yerine yerinde uzmanından yaptırmalarında fayda var her işin olduğu gibi bunun da uzmanı var arkadaşlar.

Geri