Evde Su Dalgası Nasıl Yapılır

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Evde Su Dalgası Nasıl Yapılır
maşa ile su dalgası nasıl yapılır su dalgası nasıl yapılır video saç düzleştirici ile saç düzleştirici video
Dalgalı saçlar oldukça revaçta...Saçlarınızı dalgalı hale getirmek daha hacimli durmasını istiyorsanız kuaföre gitmenize gerek yok size anlatacağım yöntemle saçlarınızı kolayca dalgalı hale getirebilirsiniz...

su-dalgasi-6554.png

Saçlarımızı yıkadıktan sonra iyice kurutuyoruz.
Saçların tamamen kuru olması hem şekillenmesi hem de yıpranmaması açısından çok önemli.
Saçlarımızı kuruttuktan sonra fırça ve fön yardımıyla üstün körü düzeleştiriyoruz. Bunu dalgalarımızın daha güzel görünmesi için yapıyoruz.
Saçlarımızı ince tutamlar halinde ayırıyoruz ve alttan başlamak üzere saç maşamızı ısıtıyoruz.
Ayırdığımız her tutama sadece hafif ıslanacak şekilde Saç Spreyi sıkıyoruz.
Sıktığımız spreyli tutamı diplerinden başlayarak maşaya sarıp bir dakika kadar bekliyoruz.
Bütün tutamları yaptıktan sonra saçlarımız düğüne gidecek gibi hazırlanmış topuza hazır vaziyete geliyor. (Sarı saçlı bayanın resmindeki gibi.) Korkmayın bu normal bir durum.
Tüm tutamlarımız bittikten sonra başınızı önünüze eğip saçlarınızı ellerinizle karıştırın. Böylece birbirine girmiş sönük dalgalar birden hacimli ve kocaman iri su dalgalarına dönüşmüş oluyor.
Umarım tam istediğiniz gibi olur.

Oooo maşayla dalga yapmakta ne var ki :DZor olan parmakla yapmak :D

ama masa ve düzlestirci, saclari yipratiyor ve yakiyor :(
ben malesef düzlestirici kullandim ve saclarim cok zarar gördü ve baya döküldü :((

ee canos85 sende demekki düzleştirici kullanmayı bilmiyodun benim de var düzleştiricim ama saçımı daha hiç yakmadım kullanmayı bilmiyodun da niyw düzleştirici aldın yaniii

Geri