Event garden Sarıyer de düğün kac para?

F

Fifi0101

Forum Okuru
Event garden Sarıyer de düğün kac para?

Event garden Sarıyer melek kadınlar kulübü event garden düğün forumda.​

Sarıyer'e yakın yerde oturuyorum ve yaz için çocuğumun sünnetini yapacağım bir garden tarzı bir yer arıyordum. Event garden Sarıyer karşıma çıktı nette. Bura nasıl fiyatları filan acaba? Bu mekanda toplu tören yaptıran var mı memnun kaldınız mı hizmetten? Sarıyer'e yakın oturuyorum ama bu yeri ilk kez gördüm ben.

Merhabalar
Event garden Sarıyer hakkında sizin için bilgi edindim. Burası bahçeli ve ayrıca kışları için de içeride 200-300 kapasiteli bir yer. Açık alanı ise 3000'den fazla kişiyi ağırlayabileceği söyleniyor. Otopark araç kapasitesi 1000'den fazla olmakta. Yaz için istediğiniz için bahçeyi düşünürsünüz bence ama harika yeşillikler içinde bahçeye sahip bu mekan. Manzarası harika dediğim gibi. Event garden şehir merkezine de 6km uzaklıkta. Bu mekan için organizasyonlar ve fiyat bilgisi için:

0212 963 3925 numaradan Ayten Kaygusuz ve Neslihan Akyay yetkili kişilerden bilgi alabilirsiniz.

Düğün yapacaklara "düğün organizasyonu nasıl olmalı" neler olmalı düğünde gibi daha detaylı bilgiler için yazımızı inceleyebilirsiniz.

Geri