Evli erkeklerle birlikte olmak

• Konbuyu başlatan evlimutlubendegilim
  • Başlangıç tarihi
E

evlimutlubendegilim

Forum Okuru
Evli erkeklerle birlikte olmak

Evli erkeklerle birlikte olmak melek kadınlar kulübü forum'da

beni yadırgayacaksınız biliyorum ben 28 yaşında hiç evlenmemiş bir kadınım ve 4 ay önce bir kişi ile çıkmaya başladım işyerimize yeni tayin olmuştu elinde yüzükte yokdu iki ay sonra tam karı koca olmaya başladık daha sonra anladım ki bu adam evli ama öyle aşık ettiki kendine ondan ayrılamıyorum. Ne yapacağımı bilmiyorum bile isteye evli olduğunu bile bile bu adamla birlikte olmaya devam ediyorum. Kendime çok kızıyorum ama kalbime laf geçiremiyorum. iki tane çocuğu var karısından ne yapacağımı düşünemiyorum bara yardım eder misiniz ne yapayım ?

Yani aslında sen kandırıldın bu da ortaya çıktı ve halen bu adamla birliktesin öyle mi. Yazık çok yazık. Bah hayatım uzmanların söylediği şeyleri sana yazayım bu ilişkiden ne bekliyorsun bilemiyorum ama evli erkeklerin yüzde 95 i geri karısına geliyor iki tane çocuk var onların hayatlarına kıyma. Belki onun karısı böyle bi olayı duysa kadını bırakacak bence sebep olma hayatım. Bak bi açıklama var bununla ilgili bir video var lütfen incele ve izle. Yanlıştan dön hayatım.

Geri