Evliliğim ve eşimle problemlerim var

Pınar2

Yeni Üye
Üye
Evliliğim ve eşimle problemlerim var
Selam arkadaşlar hiç kimseye söylemeyeöedipim soruları size soruyorum ,lütfen yardım edin bana 8 senelik evliyim 2 oğlum var 27 yaşındayım,elimle çok genç Yaşta evlendik severek evlendik ilk başlarda eşimle çok mutluydum ama çocuklar olunca birbirimizden çok uzaklaştık özel bir hayatımız kalmadı birlikten hiç vakit geçiremiyoruz ,ben kendimi çocuklarıma adamışken o git gide benden çok uzağa gitmiş,son günlerde geceleri iş çıkışı eve gelmiyor aradığımda açmıyor veya kapalı ,galiba aldatıyor beni çok şüpheleniyorum ,onu çok sıkıştırdığımfa dövüyor beni ,en son telefonu yanındayken biri aradı böyle şifreli konuştular bana işten bi bayan aradı dedi am ben inanmadım çok sordum kim die anlatmadı yine dövdü ve sen kadın mısın dedi bana ,o kadar üzüldüm o kadar ağladım ki,kadınlık gururum onurum kendime olan özgüvenim herşeyimi kırdı geçti ,şu an 3 gündür eve gelmiyor işteyim dio bana ,Emin'im kesin gideceği kalacağı birlikte olduğu birisi var,öyle olmasa benimle ilgilenir konuşur ilişkşye girer sever dövmez,o kadar tahammülsüz ki bana karşı,kimseye birşey söylemiyorum belli düzelir die ,mutsuzkenherkese mutlu rolü yapmak çok zorluyor artık beni çok yoruldum ama çocuklarıma kıyamıyorum beni boşamyor ne yapacağını mı bilmiyorum yardım edin ne olur ,psikolojim bozulmuş durumda acaba çok mu çirkinim aynaya bakmak

Geri