Evlilik neden kısmet olmuyor bana kısmetim nasıl açılacak?

• Konbuyu başlatan Beyazatliprensinibekliyor
  • Başlangıç tarihi
B

Beyazatliprensinibekliyor

Forum Okuru
Evlilik neden kısmet olmuyor bana kısmetim nasıl açılacak?

Evlilik kısmet olmuyor melek kadınlar kulübü evlilik neden kısmet olmuyor forumda.​

Ya arkadaşlar etrafımda herkes neden evlenmiyorsun diyor sanki ben istemiyorum da evlenmiyorum. Kafama göre kısmet çıktı da ben mi evlenmedim. Evlilik neden kısmet olmuyor arkadaşlar ya ben ne zaman evlenecegim? Yaşım oldu 33 çocuğum olmayacak artık yaa.

Merhabalar
Evlilik dediğin gibi kısmet işi canım. Yani paralasan da kendini olmazsa olmuyor yani ama dua et Allah inşallah gönlüne göre birini verir. İsyan etmemek lazım hiç bir konuda. Sabır göstermek lazım hepimiz sonuçta farklı imtihan oluyoruz bu dünyada. Kimisi parasızlıktan kimisi işsizlikten kimisi çocuğu olmadığından kimisi hayırsız çocuğundan kimisi kocasindan kimisi karısından işte herkes bir şekilde imtihan dünyasında. Dua etmek çok önemli ama tabii kader de gayrete aşıktır demişler. Çaba da gerekiyor elbette. Oturup beklemek ile de kısmet gelmeyecek belki. Allah herkesin gönlüne göre versin. Ne diyelim.

Evlilik kısmet olmuyor başka bir de gelin "evlilik nedir ve ne anlama gelir" konusunu inceleyin. Evlenmeden önce mutlaka okunması gereken bir yazı.

Selam hayatım evlenipte napacan ki :) Biz napacaz bu geçim sıkıntıları aldı başını gitti evinde otur ne gereği var yav :D:D Şaka bir yana belki de sen çok ince eleyip sık dokuyorsundur. Beklentilerini az düşük tut :D:D Nefes alsın yeter de bakim noluyor hahahahaha

Geri